בננה פורטל דירות דיסקרטיות


כן, הפעם הראשונה שלי הייתה הכי לוהטת שאפשר, היא הגיעה אליי אחרי המלצה ובמסגרת של שירותי ליווי איכותיים הבנתי שכנראה זה הפתרון לגאול אותי מהחסך העצום שיש לי בעוד כל החברים שלי כבר היו עם נשים וחוו את האורגזמה הראשונה שלהם.
זה תמיד כך, תמיד יש פעם ראשונה אבל לא תמיד יודעים עם מי ומה לעשות, לא שכבתי עם אף בחורה ובדיוק השתחררתי מהצבא. כל הדייטים לא עזרו לי, לא הצלחתי להיפתח לאף אישה וכך נשארתי בתול עד גיל 22 עד שהכירו לי מישהי שמכירה גוף שיכול לתת לי את המענה לזה. ככה הייתה לי ההתנסות הראשונה והמדהימה ביותר שאין לתאר. במקום אחד, מבלי שאף אחד יידע, דירה דיסקרטית וזה רק אני והיא.. החלום שלי מתחיל בדיוק מהנקודה הזאת, הנקודה שפגשתי את יסמין שהגיע מהמקום הנכון למקום הנכון ושינתה לי את החיים לבלתי היכר.

כן, הפעם הראשונה שלי הייתה הכי לוהטת שאפשר, היא הגיעה אליי אחרי המלצה ובמסגרת של שירותי ליווי איכותיים הבנתי שכנראה זה הפתרון לגאול אותי מהחסך העצום שיש לי בעוד כל החברים שלי כבר היו עם נשים וחוו את האורגזמה הראשונה שלהם. וכך היה, היא הגיעה אליי לדירה במלוא הדרה, מושלמת בדיוק כפי שראיתי בתמונות, בחורה שנראית ונשמעת מושלם, גבוהה, שיער בלונדיני, חיוך מקסים ונתונים שלא מביישים אף אחת.

החרמנות גאתה בי, רק מלראות אותה נכנסת, מנשקת לי את הלחי כל הגוף שלי נאלם לקראתה. "את תפחד אני לא נושכת אני רק מלקקת" אמרה ונכנסה, התרשמה קצת מהדירה ואז משכה אותי אליה, סימנה לי למזוג לה מהיין. מזגתי לה יין ובלי לשאול אותי יותר מדי החלה מתפשטת… נלחצתי.. "מה את עושה"? שאלתי ולא ידעתי מה לעשות… רוצה לעשות לך טוב היא ענתה ובלי להכין אותי מראש דחפה לי יד לביצים, אחזה בזין שלי והוציאה אותו מהמכנסיים, היא התכופפה אליי והחלה למצוץ, בתחילה בעדינות ואז בתאוותנות גדולה. היא ליקקה לי את החלק העליון את העטרה של הזין וזה גירה אותי כשדחפה את כולו לתוך הפה שלה… לא יכולתי להתאפק.. גמרתי בשניות…

היא הרימה את הראש וחייכה.. "לא נורא יהיה גם סיבוב נוסף"… היא החלה לנשק אותי, לוקחת את הידיים שלי שמטיילות לה על הגוף, מחטטות לה בכוס הרטוב והצר והחלק הזה שלה. אני מתחיל לשחק לה ולא יודע מה אני עושה בכלל, פתאום אני מרגיש משהו בולט ושומע אותה.. "כן שם , תיגע בי שם בדגדגן אני חרמנית" אני משחק עם זה ורואה איך היא יותר ויותר מתחרפנת מזה. אני מרגיש איך הזין שלי נעמד שוב למרבה שמחתי.

היא זורקת אותי אל הספה ומבלי להתריע יותר מדי מתיישבת עליי והופס אני לא בתול, היא מזיינת אותי, יורדת ועולה, אני רואה איך היא מתענגת… "למי רצית לשמור את כל זה" היא שואלת, ספק צוחקת וגונחת כמו משוגעת, מזיינת אותי חזק כמו שלא הכרתי ולא הייתי מוכן, הפעם לא גמרתי, היא המשיכה והמשיכה והזין שלי היה כמו טיל משתף פעולה מלאה. אני גונח, נהנה, פתאום לא צריך אתרי פורנו, אוח, אני לא מאונן יותר מול מצלמה כי זה קורה כאן מול בחורה שהזמנתי ביוזמתי מבלי לפחד מטעם שירותי ליווי שלא מאכזבים. זה מה שעלה לי בראש בעודי מזיין אותה חזק, אוחז את השדיים שלה, מלקק ופתאום הכול השתחרר, נפתח. אני מרגיש איך אני גומר לה בפעם השנייה והיא גומרת איתי יחד, אוח אתה מהמם, אוח… את מהממת, אנחנו מתענגים אחד על השנייה ויודעים שזו בהחלט לא תהיה הפעם האחרונה.