בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 מה את עושה בחיים סילבי? שאלתי אותה בחיוך והיא ענתה לי אני עובדת נערת ליווי במסגרת שירותי ליווי איכותיים ביותר. וואלה ויש בזה כסף? זה משתלם? היא רק חייכה למשמע השאלות ולא ענתה, המשיכה לעשן בהנאה את הסיגריה שלה כאילו אני קצת מפריע אבל זה סקרן אותי יותר ויותר מרגע לרגע. תגידי את עדיין אוהבת סקס כמו פעם?
סילבי הייתה נערת ליווי ידועה אבל היא לא עסקה בזה בשביל הכסף היא ממש אהבה סקס ולא התנצלה על כך. עוד בתיכון היא הייתה מגלחת רגליים, מסירה שערות מאיפה שרק אפשר ויוצאת להזדיין בטירוף. אוח סילבי, היא הייתה עם כל אחד בשכבה, היא באמת ידעה את העבודה, אני אפילו זוכר איך לקחה אותי מאחורי השירותים של הבנים ומצצה לי בפעם הראשונה, אחר כך הרגשתי איך הזין שלי הזדקר ואיך זיינתי אותה חזק ואז גם החברים שלי באו כי היא רצתה כמה שיותר גברים שיזיינו אותה. זו הייתה סילבי ולא התפלאתי שראיתי אותה לאחר כמה שנים במקרה בפאב שכונתי.

מה את עושה בחיים סילבי? שאלתי אותה בחיוך והיא ענתה לי אני עובדת נערת ליווי במסגרת שירותי ליווי איכותיים ביותר. וואלה ויש בזה כסף? זה משתלם? היא רק חייכה למשמע השאלות ולא ענתה, המשיכה לעשן בהנאה את הסיגריה שלה כאילו אני קצת מפריע אבל זה סקרן אותי יותר ויותר מרגע לרגע. תגידי את עדיין אוהבת סקס כמו פעם? שאלתי כי לא יכולתי להתאפק ואם לומר את האמת הייתי מוכן לזיין אותה שוב פעם. היא חייכה ואמרה לי בטח זה לא רק מקצוע ככה אתה זוכר אותי? כלום לא השתנה אתה יודע… ואז הגיע השאלה, תגידי את בקטע של סקס איתי? כמובן שלא התנערתי מתשלום והיא זרמה… "אצלי או אצלך"? שאלה למרות שזה לא כזה אופייני ללכת לבית של נערת ליווי אבל בגלל שאנחנו מכירים היא כמו עשתה לי הנחה.

הלכנו אליה לדירה, יחסית למישהי שעובדת כנערת ליווי הייתה לה דירה צנועה אבל מגניבה ביותר, היא לא חסכה זמן, זרקה אותי על הספה ועשתה את מה שהיא כנראה תמות יחד אתו. מציצות, כמה שהיא אהבה למצוץ. "את עדיין אוהבת את זה אה" אמרתי והיא סתמה לי את הפה, הוציאה את הזין והכניסה אותו לפה שלה, מצצה לאט ואז גמעה את כולו לתוכה, כמעט שנחנקה… "את אוהבת אותו אה"… אתה מדבר יותר מדי צחקה והמשיכה למצוץ מבקשת ממני להתרכז, להיות נוכח בזיון הטוב הזה.

היא מצצה לי כל כך בהנאה שרציתי להשפריץ לה לתוך הפה, אוח את מדהימה אמרתי לה, הייתי מת לגמור לך בתוך הפה. היא שכבה על המיטה, פיסקתי את הרגלים והתחלתי ללקק אותה מבפנים, מכל חלק וחלק שלה. מוצץ את כול כולה, יחסית לאחת שעובדת במסגרת שירותי ליווי היא באמת הייתה אלופה ואקזוטית מאוד. את רוצה לשבת עליי? שאלתי והיא אמרה מה שתרצה, זה הזמן שלך מותק.

נשכבתי על הספה, הזין שלי עמד כמו טיל והיא ישבה לי עליו, מכניסה את כולו לתוכה, אני מת לגמור לה בפנים ועוצר את עצמי. היא מזיינת אותי כל כך חזק, הידיים שלי על השדיים שלה ואני מרגיש איך זה בא, מרגיש את הרחם שלה מתכווץ לי על הזין בטירוף. מסובב אותה, מזיין אותה בדוגי בדיוק כמו שאני אוהב, מרגיש איך הזין שלי נכנס לה לתוך הכוס עמוק ביותר. אנחנו נשכבים כפיות ואני מזיין אותה מהצד, האצבעות שלי מטיילות לה על הדגדגן ופתאום היא משפריצה לי עליהן ואני משפריץ את הזרע שלי לתוכה. גמרנו יחד וזה היה מופלא….

בסופו של יום, לאחר שיעשנו יחד את הסיגריה שנשארה אמרתי לה כמה מגניב היה לפגוש אותה שוב לאחר כל כך הרבה זמן ושאני מקווה… מקווה מאוד שניפגש בשנית.