בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 אני שולח את האצבעות שלי לכוס המדהים של נערת הליווי המדהימה שנקרא לה לצורך העניין כריסטי. אני מביא לה ביד ורואה איך היא משחקת עם השדיים ועם הפטמות, הציפורניים האדומות שלה מחרפנות אותי ואני יכול לדמיין איך היד שלה אוחזת את הזין שלי והיא מלקקת לי בהנאה.
זה היה ערב אחד בלתי נשכח, ערב משעמם בו אני ובן זוגי לא ידענו איך לקחת את זה ולאן, משעמם, לפעמים הזוגיות כל כך משעממת שמחפשים משהו אחר וזה בהחלט היה אותו רגע בלתי נשכח שגם לנו זה נמאס וגם אנחנו חיפשנו ריגוש ולו אחד כזה שישאיר טעם של עוד. חיי המין שלנו לא היה כמו בעבר, כשאני חושב על זה בעבר באמת היינו מזדיינים בטירוף כמו שפנים בכל לילה ולילה וזה היה חסר, זה היה חסר עד מצב שאולי חשבתי ללכת למישהי אחרת שהציע לי אבל לא רציתי לפספס את בת הזוג שלי ואז הגיע הרעיון הזה לרענן את חיי הזוגיות שלנו.
מישהו פעם אמר לי שירותי ליווי, הוא אמר שאפשר להשיג שם מישהי מגניבה, עם ראש פתוח שיכולה לעשות טוב לי ולבת הזוג שלי. בשיחה חברית אחת הוא אמר לי לך על זה, אל תוותר אבל לי לא היה מושג אם אורטל בת זוגתי תסכים לזה, אולי היא בכלל לא בקטע? מאוד חששתי מהתגובה שלי אבל למרבה הפתעתי היא זרמה וכן הייתה בעניין, אז התקשרנו לאחד המשרדים היותר טובים באזור המרכז וקבענו מי בדיוק תגיע לאחר הצצה מדויקת בתמונות.
בשקט, בשקט בלילה דפיקה על הדלת, הילדים לא היו אצלנו הם היו אצל ההורים, ערב רומנטי אמרנו להם והם כהרגלם פרגנו מבלי לדעת ושמרו עליהם. בפתח הדלת כריסטי – "שלום אני מה.. אתה יודע שירותי ליווי" אומרת, נעמדת מולי ולי נעצרה הנשימה. וואו איזו מדהימה, גבוהה, שיער שחור פחם, עיניים כחולות, חזה גדול, סקסית בטירוף שאין לתאר. היה לה חיוך שאי אפשר לשכוח, חיוך כל כך מתוק ומקרב שאפילו בת הזוג שלי נדלקה עליה. ישבנו חלק מהערב וצחקנו הרבה, היא דווקא די התחברה לקטע הזה שנישואין עלולים להפוך שחיקה.

פתאום כשהיין כבר זרם, הרגשתי איך היד שלי נשלחת אליה לחזה, בת הזוג שלי שגם היא הייתה חרמנית אש מהיין התקרבה אליה והחלה לנשק אותה. אני מביט בהן, נוגע לה בחזה, מוציא את הזין הזקור שלי מהמכנסיים ומתחיל להביא ביד רק ממה שאני רואה. אני מנשק אותן, הן מנשקות אותי ואשתי מתכופפת אל הזין שלי ומתחילה לשאוב לי את הזין בדיוק כמו שהיא יודעת…

אני שולח את האצבעות שלי לכוס המדהים של נערת הליווי המדהימה שנקרא לה לצורך העניין כריסטי. אני מביא לה ביד ורואה איך היא משחקת עם השדיים ועם הפטמות, הציפורניים האדומות שלה מחרפנות אותי ואני יכול לדמיין איך היד שלה אוחזת את הזין שלי והיא מלקקת לי בהנאה.

"תעשי קצת מקום" מבקשת כריסטי מבת זוגתי ושתיהן מוצצות לי עד שזהו אני כבר לא יכול יותר, אני תופס את כריסטי מסובב אותה ומתחיל לזיין אותה בדוגי מטורף. בת הזוג שלי מתנשקת איתה, תמיד אהבה להתנשק ועכשיו זה בהחלט היה זמן מתאים לכך. היא מנשקת אותה וזה עוד יותר מחרמן אותי. אני מסובב את אשתי בדוגי סטייל אליי ומתחיל להכניס את הזין שלי לכל אחת בתורה, מזיין אותן חזק, מזיין עד שאני מרגיש איך שתיהן זועקות בטירוף וגומר, לא יכול יותר, משפיך את הזרע שלי על הגב שלהן וזה לא נגמר, זה רק הולך וגובר.
אנחנו נשכבים זה לצד זו ביחד, שותקים ובעיקר נהנים מהרגע שיש מצב שיחזור.. יש מצב.