בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 "את הולכת לחוות את הדבר" אמר לי בעלי ואני רק שאלתי זה כמו שירותי ליווי? "לא" אל תדאגי הוא אמר ואני זרמתי לערב מדהים בבית של יסמין ואיציק המדהימים. בתחילה הם הגישו לנו יין, ישבנו וצחקנו על הכול, הם סיפרו שהם שניהם אנשי עסקים מצליחים ואנחנו כעסקנים בעצמנו חשבנו אם זה יצליח אולי אפשר לשתף פעולה במישורים נוספים? הערב הפך מדהים, הייתה לנו כימיה שאין לתאר ואז פתאום זה הגיע, המוסיקה התאימה את עצמה והיד של איציק פלשה לתוך החזייה שלי בזמן שבעלי אוהד ניגש ליסמין והחל להתעסק איתה גם. בעלי עשה ליסמין ביד בטירוף, ראיתי את האצבעות שלו גולשות לתוך הכוס שלה ואז מבלי לחשוב יותר מדי איציק פשוט החל לדחוף את האצבעות שלו גם לתוך הכוס שלי וצעקתי, צעקתי מרוב הנאה בעודי אוחזת את איבר המין שלו המהמם הזה ומתה למצוץ לו, דוחפת אותו הצידה, מכניסה את הזין שלו לפה שלי ומוצצת. בצד השני בן זוגי כבר שם את יסמין על ארבע והחל לדפוק אותו דוגי.
את יסמין ואיציק הכרתי באתר, לא אתר ליווי או משהו כזה אלא אתר הכרות פשוט כזה, איציק היה מדהים, התהולל בכל מקום וכל זמן אבל זה התאים כי גם אני נמשכתי לחוויות האלו שאני עומדת לספר לכם בסיפור הבא. את האמת? מעולם לא הייתה לי אורגיה אבל כאן, שבן זוגי סיפר לי על כך מהעבר שלו החלטנו לחוות את זה יחד וכך גם מצאנו את עצמנו בבית של יסמין, היא הייתה אולי בת 25 ואנחנו חמישים אבל למי אכפת הגיל אה?
הם היו עשירים, היה להם בית מדהים ואם הסקס מושלם בטח ובטח שהסביבה תורמת לכך לא מעט.

"את הולכת לחוות את הדבר" אמר לי בעלי ואני רק שאלתי זה כמו שירותי ליווי? "לא" אל תדאגי הוא אמר ואני זרמתי לערב מדהים בבית של יסמין ואיציק המדהימים.

בתחילה הם הגישו לנו יין, ישבנו וצחקנו על הכול, הם סיפרו שהם שניהם אנשי עסקים מצליחים ואנחנו כעסקנים בעצמנו חשבנו אם זה יצליח אולי אפשר לשתף פעולה במישורים נוספים? הערב הפך מדהים, הייתה לנו כימיה שאין לתאר ואז פתאום זה הגיע, המוסיקה התאימה את עצמה והיד של איציק פלשה לתוך החזייה שלי בזמן שבעלי אוהד ניגש ליסמין והחל להתעסק איתה גם. בעלי עשה ליסמין ביד בטירוף, ראיתי את האצבעות שלו גולשות לתוך הכוס שלה ואז מבלי לחשוב יותר מדי איציק פשוט החל לדחוף את האצבעות שלו גם לתוך הכוס שלי וצעקתי, צעקתי מרוב הנאה בעודי אוחזת את איבר המין שלו המהמם הזה ומתה למצוץ לו, דוחפת אותו הצידה, מכניסה את הזין שלו לפה שלי ומוצצת.

בצד השני בן זוגי כבר שם את יסמין על ארבע והחל לדפוק אותו דוגי.

התקרבנו אליהם, אני ויסמין נשכבנו על המיטה, בעלי נישק את יסמין ואיציק נישק אותי, שיחק לי עם הפטמות והידיים פה ושם מגששות אל הכוס הרטוב. בעלי נעמד ואז יסמין החלה למצוץ לו שהיא על ארבע.

איציק החל לזיין אותי ואני שמתי את ראשי בין הרגליים של יסמין והתחלתי לרדת לה, וואו מעולם לא ירדתי לאישה וזו באמת הייתה חוויה שאי אפשר לשכוח. איציק דפק אותי חזק שוב הפעם דפק אותי אנאלי ואז, בזמן שבעלי מלקק ליסמין את הפטמות היא ליקקה לי את הכוס מקדימה וזה היה באמת כמו חדירה דו כיוונית מדהימה. הרגשתי איך אני מניחה את הוויברטור בצד וזורמת למשהו חדש, מרענן שרק עשה טוב למערכת הזוגית שלנו.

בעלי ניגש פיסק את הרגליים שלי והחל לזיין אותי, איציק חזר ליסמין לכמה רגעים מדהימים של זיון כשהיא רוכבת עליו כמו מטורפת. נשכבנו על המיטה, אחת לצד זו של האחרת בזמן שאיציק יורד לי ובעלי מלקק את הכוס של יסמין בתאווה גלויה. לא הייתה שם קינאה רק תאווה בלתי מרוסנת על כל המשתמע מכך. הם ליקקו לנו את הכוס והראש היה טמון חזק בין הרגליים בעוד האצבעות משחקות חודרות ויוצאות והופכות את זה למשהו כל כך חזק שאין לתאר.

השפרצנו בטירוף על הפנים של איציק ובן זוגי, יסמין השפריצה בצורה מדהימה, כל הסדין היה רטוב והם לא נרתעו והמשיכו ללקק לנו את הכוס ואז לחדור את החדירה האחרונה לפני שהם גומרים בעצמם וכולנו מגיעים לאורגזמה שאין לתאר.

נשכבנו על המיטה והזכרתי לבעלי איך לפני רגע חשבתי שהם מטעם שירותי ליווי לא היינו חווים חוויה מושלמת כזו.