בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 סיפרתי לו שאני לא רק בעובדת במסגרת שירותי ליווי אלא גם עובדת בטיפול והוא אמר לי שגם הוא מהתחום, מצאנו את עצמנו יחד, פתאום חולקים את אותו הגורל ועד שנייה גם את אותה המיטה. הוא ליטף לי את הפנים, הציע לי לעלות לחדר המלון וכמובן שזרמתי. החדר שבחר היה מדהים, קצת אפל אבל עדיין מיוחד, נכנסנו ישר לחדר המיטות ולא הפסקנו להתנשק
באתי מתחום אחר לגמרי, כילדה הייתי מאוד ביישנית וזה הוביל אותי לגיל הבגרות, למדתי במסלול של בגרות מלאה ואז ישר הלכתי לאוניברסיטה ועשיתי תואר ראשון בתחום הטיפול. עבדתי בתחום הזה, הייתי מאוד טובה אבל זה לא הספיק לשום דבר והרגשתי תקועה במקום.

כל זה השתנה כאשר ראיתי מודעה מאוד מסקרנת בעיתון, אולי זה יעלה לי את הביטחון העצמי? אולי זה יכול לעשות לי טוב?

קצת חששתי כי אני לא פעילה מינית מי יודע מה אבל כן טובה במיטה, אלו היו הספקות שלי עד שלקחתי החלטה, מה יכול להיות, אני נראית מעולה, אני חכמה, יש על מה לדבר איתי, אני אקח את הסיכון ומקסימום אם לא יתאים תמיד אוכל לחזור לעבודה במשרה של שמונה שעות.

הבחור הראשון במסגרת שירותי ליווי היה כבן 50 בחור אלמן שאיבד את בת זוגו, בחור נאה שבסך הכול רצה לדבר, להשמיע ובעיקר שמישהו יכיל אותו. זה התאים, זה בהחלט נגע לליבי והבנתי שהנה ההזדמנות שלי גם לתת מעצמי וגם להרוויח לא מעט כסף נקי. ישבנו במסעדה קטנה מעל לבית המלון בו הוא שהה, הוא סיפר לי שאשתו נפטרה ולעיתים הוא פוגש נערות מדהימות כמוני בכדי להפיג את הבדידות שלו. שאלתי אותו למה הוא הולך אל שירותי ליווי אבל הוא אמר שזה מה שנוח לו, נערות שמדברות לעניין, שנראות טוב ונבחרות בקפידה להנאה הצרופה והזמנית שהוא מחפש בכל פעם מחדש.

סיפרתי לו שאני לא רק בעובדת במסגרת שירותי ליווי אלא גם עובדת בטיפול והוא אמר לי שגם הוא מהתחום, מצאנו את עצמנו יחד, פתאום חולקים את אותו הגורל ועד שנייה גם את אותה המיטה. הוא ליטף לי את הפנים, הציע לי לעלות לחדר המלון וכמובן שזרמתי. החדר שבחר היה מדהים, קצת אפל אבל עדיין מיוחד, נכנסנו ישר לחדר המיטות ולא הפסקנו להתנשק. מדהים, הוא ידע לנשק והיה נעים, כחוויה הראשונה שלי באמת שזה לא ידעתי שיקרה חוויה שאין לתאר.

היצרים התלהטו, הוא נישק לי את הצוואר, סובב את הגב שלי אליו, מלטף לי את השדיים ואז בעדינות דוחף יד לתוך הכוס שלי, משחק עם האצבעות, מכניס ומוציא אותן ואז מנשק שוב את הצוואר וגורם לכל החלקים בגוף להזדקר ולכאוב מרוב העונג הצפוי. א' סיבב אותי אליו, הוא נישק אותי בלהט, סירק את שערי בידיו וליטף לי את הפנים. הוא לקח אותי, הוריד אותי מטה ואני פתחתי את כפתוריי מכנסיו, הוצאתי את האיבר ששמח לקראתי ואחזתי אותו בידי, הוא היה מדהים, זקור וכל כך יפה.

הכנסתי את הקצה של האיבר לפה שלי, ליקקתי בתאווה את הכיפה המהממת הזו ואז דחפתי לתוך הפה והגרון שלי את כל הזין המושלם הזה שלו. אנקת הנאה פרצה ממנו והוא אחז בראשי דוחף את הראש שלי ואת הגרון שלי יותר ויותר.

בשלב מסוים הוא לא יכול היה להתאפק יותר הוא הרים אותי במהירות, הושיב אותי על השולחן שבסוויטה, פיסק לי את הרגליים ודחף לי את הזין שלו עמוק. "אוח את מדהימה וכמה צרה" אמר לי והחל לזיין בעדינות ואז בחוזקה, זה גרם לי לתחושה שאין לתאר, הוא הרים אותי עליו וזין אותי בעמידה, מרגישה איך הוא חודר כולו לתוכי ומביא אותי ואותו לאורגזמה מטורפת כאשר שנינו שרועים יחד זה בזרועות זה על השטיח היוקרתי בסלון.

התלבשתי, חייכתי אליו והוא רק שאל.. "נתראה"? אמרתי… "תהיה בטוח שכן".