בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 גלית ישבה בחדר ומיררה בבכי, דקות ספורות קודם יצאו מביתה שני בריונים של העולם התחתון אשר חיפשו את שמעון בעלה בעקבות חוב שלו אליהם. היא גילתה שהוא לקח הלוואה בשוק האפור כדי לכסות את חובות ההימורים שלו, והסתיר ממנה את העניין.

היא הייתה מבועתת ופחדה על שני הילדים הקטנים שלהם אשר ישנו בחדר הסמוך.

כעבור שעה הגיע שמעון הביתה, וכשמצא את אשתו יושבת בחדרם ובוכה הוא הבין ממבט עיניה שהיא גילתה בדרך לא דרך על ההלוואה וההסתבכות. הוא לא ידע איך לקבור את עצמו ושתק.

שניהם ידעו שאין להם איך להחזיר את ההלוואה הזאת, שעם כל יום שעובר ללא החזרה היא רק הולכת ותופחת. בכל זאת. שוק אפור, והחוקים שם שונים לחלוטין מחוקי ההיגיון וההגינות.

למחרת בבוקר, לאחר לילה ללא שינה, הודיעה גלית לבעלה שהיא החליטה לצאת לעבוד בתור נערת ליווי במרכז כדי להחזיר את ההלוואה הזאת של בעלה, היא יצאה מהבית נחושה בדעתה לעמוד מול הנושים ולהגיע אתם להסדר מתקבל על הדעת. בכל זאת, יש כאן ילדים שהיא צריכה לשמור  עליהם, ועם שמעון היא כבר תסגור את החשבון. את נקמתה בו היא כבר תכננה לפרטי פרטים.

היא תזדיין עם לקוחות בבית, במיטה שלהם, כששמעון יידע שהכול בגללו.

היא סיימה את הפגישה עם הנושים, ולאחר שסיפרה להם איך יחזור אליהם הכסף הם דאגו לשלוח אליה לקוחות, כבדים בכסף ועם נכונות לשלם הרבה בשביל להזדיין עם אישה נשואה בביתה מול בעלה שיודע שהיא נכנסה להיות נערת ליווי בגללו.

אחד מהם היה עם דם חם שהדמיון שלו בסקס היה פורה ביותר. הם קבעו להיפגש, לסקס של קשירות, הלקאות שלה אותו, והשפלות של בעלה. הוא דרש שבעלה יישב בחדר בזמן שהוא מזיין את אשתו.

שמעון ישב על כיסא בחדר, חיוור, בזמן שגלית קשרה את הלקוח למיטה, מרחה עליו קצפת והחלה ללקק את גופו, מעמידה לו את הזין ומקללת אותו לבקשתו, וסוטרת לו על פניו. נעמד לו הזין שהיה גדול ועבה, וגלית התיישבה עליו ברגליים פשוקות, דוחפת לתוך הכוס שלה את כל הזין שלו. היא רכבה עליו בפראות, מכה אותו כשהוא מקלל את בעלה ודורש ממנו לאונן ולהסתכל איך הוא מזיין את אשתו נערת הליווי הזאת, אומר לו שהכוס שלה חם ורטוב, והוא מגיע לה כמעט עד הרחם.

שמעון אונן ובכה.

החוב נסגר כעבור שלושה חודשים ארוכים של לקוחות.

גלית עזבה עם ילדיה והמשיכה לעבוד בתור נערת ליווי