בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 קוראים לי רוחמה, ואני בת שלושים ושלוש. טובת לב וטובת מראה, ובעיקר חולת קניות וחולת סקס. הבעיה הראשונה הכניסה אותי לחובות ענקיים. נהגתי לקנות כל מה שאני רואה, ולא משנה מה תג המחיר של המוצר. עד שהבנק עצר אותי וביטל את כרטיס האשראי שלי. חשבתי כי עולמי התמוטט מעליי. מה אעשה עכשיו? איך אקנה לי דברים יפים? וזה מה שמוביל אותי לבעיה השניה שלי. מכורח היותי חולת סקס, ויש שיאמרו שאין כל רע בכך, חיפשתי עיסוק שגם יאפשר לי להחזיר אליי את כרטיס האשראי, וגם ימלא לי סיפוק מרבי בענייני סקס. יגעתי ומצאתי. חיפשתי מודעות באינטרנט על שירותי ליווי, ומצאתי סוכנות בוטיק מדליקה, שהתייחסו אליי מאוד יפה שם.

זה לא ממש זול להיראות כמו שאני נראית. כדי להמשיך ולהיראות מיליון דולר צריך הרבה כסף להשקעה, לטיפוח ולרכישה של בגדים יפים ואופנתיים. ואת הכסף הזה סיפקו הגברים שנכנסו לחיי החדשים, והמון כסף. נשארתי בפני בעיה גדולה, איפה בדיוק להיפגש עם הלקוחות החדשים שלי. פחדתי להיפגש עמם בבית מלון, כי הם חוקרים שם את האורחים ואת הנופשים, רוצים פרטים מזהים ודברים כאלה. בשל העובדה שממש לא רציתי שכל העולם ואשתו יידעו על העיסוק החדש שלי, התוודעתי חיש מהר אל אותן דירות דיסקרטיות בחיפה. מדובר על דירות מדהימות. מאוד מרווחות, מפנקות, גדולות, משדרות אינטימיות, ומוטמעות בנוף הכללי של שאר הדירות בבניין. איך שמצאתי דירות דיסקרטיות בחיפה, ידעתי שהגעתי הביתה. ידעתי שחיי יהיו מוגנים ובטוחים יותר, וחיפשתי שותפות חדשות. מאוד מהר מצאתי, והפכנו לחברות הכי טובות.

הלקוחות שלי בעיקר גברים תפוסים. הם לא תמיד רוצים סקס, לפעמים הם רק רוצים לנהל שיחה מנפש לנפש, ולפעמים הם רוצים שאתלווה אליהם לאירועים, כדי שהקולגות ושהחברים שלהם יקנאו בהם. זה ממש לא אכפת לי, כל עוד אני מקבלת את הכסף שלי כמו שעון, ויכולה להמשיך בקניות שלי, הכול טוב.

המכרים שלי מאמינים שאני עוסקת בתחום די מטורף, כי אני מרוויחה המון כסף. ברם, שום דבר לא יכול להיות יותר רחוק מהאמת. אני באמת בתחום מטורף, שהדרישה לשירות שלי היא מסביב לשעון. רק לאחרונה צמצמתי את שעות העבודה שלי, כי יש לי כבר לקוחות קבועים, והעסק מתנהל מעצמו מתוך אותן דירות דיסקרטיות בחיפה.