בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 תמיד חלמתי להזדיין באחת מאותן דירות דיסקרטיות, בקשרים לא מחייבים. להגיע למקום מרוהט שיש בו הכול בשביל הדברים האלו, להזדיין ולחזור לשגרת היום יום. אני לא בנוי כרגע לקשר מחייב, ועדיין אני בשיא אוני עם תאבון מיני מאד בריא ומפותח.

חיפשתי מישהי שתזרום אתי בקטע כזה ומצאתי אחת שמתאימה לי בדיוק דרך אתר היכרויות, בשם נטלי. תאמינו לי, יש הכול באתרים האלו, רק צריך לרשום מה מחפשים ותמיד מוצאים. בקיצור, אחרי שיחת טלפון עם נטלי, ותיאום ציפיות הרגשנו שנינו שמתאים לנו קשר כזה של זיונים בלבד, שנינו מעוניינים שזה יהיה באחת מאותן דירות דיסקרטיות באילת וזרמנו. קבענו להיפגש במקום שמצאתי שיתאים לנו וחיכיתי שיגיע כבר יום למחרת. נטלי הגיעה לדייט שלנו מושלמת, שיערה אסוף ברישול, איפור מינימלי, לבושה בגופיה לבנה זרוקה לגופה מעל מכנס בד נופל וסנדלים. גם אם הייתה מגיעה לבושה בשקית הייתה נראית מעלפת. הזין עמד לי. היא הסתובבה בדירה וחייכה, וכשנכנסנו לחדר השינה היא נשכבה בלי בושה על המיטה והחלה לגעת בעצמה בחושניות. ידה נכנסה לתוך מכנסיה והיא ליקקה את שפתיה בחושניות, מחייכת אלי במיניות מזמינה. עמדתי מולה מופתע מהפתיחות שלה ונדלקתי עוד יותר. הורדתי מעלי את הבגדים במהירות שלא מביישת אצן אולימפי ונשכבתי לידה, מחדיר אל תוך הכוס החם והרטוב שלה אצבעות ארוכות. הכוס שלה היה חלק ותפוח, ותוך שניות מצאתי את עצמי נכנס לתוכה בבהילות ובדחיפות.

היא הייתה חמה אש והלחות של הכוס שלה שיגעה אותי. היא הצליחה איכשהוא להשתחרר ממני, ולקחה את הזין הגדול שלי לתוך הפה שלה, מוצצת אותו בשקיקה. נטרפתי ממנה, ורעדתי בתשוקה בלתי נשלטת. הפכתי אותה חזרה על הגב, הייתי חייב להכנס אליה שוב, ועוד לפני שהספיקה להגיב דחפתי את הזין הגדול שלי שוב לתוך הכוס שלה. בפראות, בחוזקה ובמהירות. הידיים שלה חפנו את הישבן שלי ולחצו עליו שאכנס אליה ותר עמוק וחזק. "את מרגישה אותי?" שאלתי בצרידות. "תמשיך, כמה גדול הזין שלך" גנחה ואני המשכתי. גמרנו ביחד כמו מטורפים, ומאז אנחנו נפגשים באחת מאותן דירות דיסקרטיות שקיימות למכביר לזיון לא מחייב ומלא תשוקה.