בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 ליבי הייתה מושלמת, מעולם לא חשבתי שזו קוקסינלית, את האמת אף פעם לא הייתי עם קוקסינליות. המפגשים השווים ביותר זה עם קוקסינליות זה מה שנאמר לי ואת האמת רציתי מאוד לנסות לעשות התנסות כזו אבל מבלי שאף אחד יידע, הייתה לי הסתייגות אני מודה אבל כשפגשתי את מילי הדברים האלו השתנו. פגשתי אותה וזה באמת היה אחד הדברים שעליהם רציתי לשתף אתכם.

ליבי נראתה בדיוק כפי שדמיינתי אותה בראש, השיער שלה, הפנים, השפתיים, המראה המושלם, כשמסתכלים ככה מרחוק לא קולטים שום דבר אלא אישה שווה במיוחד. המראה הזה היה בלתי נשכח, החיוך, הרגליים הבלתי נגמרות, האצבעות הארוכות שכבר דמיינתי איך הן מטפסות עליי בצורה מדהימה.

אי אפשר לשכוח את הפגישה שלנו, היא נכנסה פנימה ושבתה אותי במקום, לא יכולתי להתחמק מזה. באותה דירה פרטית שמצאנו המפגש הזה החל, בתחילה כמו שאמרתי קצת חששתי אבל זה עבר מאוד מהר.

היא הפשיטה אותי, לא הייתי צריך לעשות שום דבר, היא הורידה מעליי בגד אחר בגד עד שנעמדתי מולה ערום כביום היוולדי. זה היה מראה שאי אפשר לשכוח, היא אחזה את הישבן שלי, תפסה את הזין הזקור שלי ודחפה אותו לפה שלה. היא ידעה לעשות את זה יותר מכל בחורה שהכרתי במקרה כאן או שם. היא אחזה לי את הזין בחוזקה והתחילה למצוץ לי, אני מרגיש את הידיים שלה מתלבשות לי על האיבר ומוצצת בהנאה גלויה.

הפה שלה נסגר לי על הזין המדהים, היא מוצצת בהנאה, עולה ויורדת, מתנשפת בהנאה ועושה איך אומרים את כל העבודה עבורי. מלקקת את כל הזין שלי, מדי פעם מרימה את הראש ומתבוננת בי בחיוך. ממשיכה, מוצצת ולא מסיטה את המבט מהעיניים שלי, זה גירה אותי טילים יש לציין.

ככל שהתגריתי יותר דמיינתי איך אני מסובב את התחת שלה אליי ואיך אני מזיין אותה חזק על הקיר וזה מה שעשיתי. פתאום מתוך אינסטינקט, הזזתי אותה מעליי, קשרתי את הידיים שלה לאחור, הצמדתי אותה לקיר, מרחתי חומר סיכה לתוך החור המדהים והחלק הזה שלה וזיינתי אותה אנאלי כמו שתמיד חלמתי. אוח החור שלה היה צר, מזמין ובעיקר בלתי נשכח.

בעוד הידיים שלה קשורות לאחור זיינתי אותה חזק ויכולתי לשמוע את הגניחות הסקסיות שלה מגיעות לי עד לאוזן, מחרמנות אותי יותר ויותר ובשנייה מבלי שבכלל הבחנתי גמרתי כמו מטורף, השפרצתי לה לתוך התחת המושלם מבלי לפחד משום דבר והיא באותו הרגע גמרה איתי יחד.

כל הגוף שלנו רעד, נשכבתי על גבה, ממשיך להישאר עוד קצת בתוך הישבן המושלם הזה שלה… וואו זו הייתה בהחלט אחת החוויות שלא אשכח.