בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 קראו לה פולינה וזה קרה מהר מאוד, היא הגיעה אליי הביתה לאחר קליק אחד קטן שעשיתי באחד הפורטלים היותר שווים. היא נראתה מדהים בדיוק כפי שהיא נראתה בתמונה… היא לא בזבזה יותר מדי זמן, מקצוענית אמיתית, ככה למעשה ידעתי שיש לי עסק כאן עם נערת ליווי מתוך מכלול נערות ליווי שוות ביותר.

היא ביקשה שנלך לחדר השינה, זרקה אותי אל המיטה שלי ופתאום הוציאה מתיקה זוג אזיקים מדהימים עם פרווה. היא אזקה אותי לצידי המיטה ולי לא היה מה לומר בנידון אבל לא נורא לא הרגשתי מאוים או כל בעיה אחרת.

בתחילה היא ליקקה את גופי, הלשון שלה הייתה חמה ולצד השוט שהחזיקה בידיה זה היה מגרה אף יותר… "תמצצי לי תעמידי לי אותו חזק" אני זועק אליה והיא מלקה אותי עם השוט וזורקת לי באנגלית… "תסתום את הפה אני קובעת" היא מתיישבת עליי, מחדירה את האיבר הגדול שלי שעוטף את כולה. היא מזיינת אותי חזק, עולה ויורדת בטירוף, אני מרגיש איך היא שולטת באקט בטירוף וזה מגרה אותי מרגע לרגע יותר ויותר. אני מת לגמור בתוכה ומתאפק…

היא מפליקה לי עם השוט על הפנים, על הפטמות, מלקקת את הפטמות, הן מזדקרות ואני בתוכה, היא מזיינת אותי חזק שולטת בכל תנועה ותנועה… אני מבקש ממנה שלא תזוז יותר מדי לכמה שניות, אני פוחד לגמור אבל אז זה מאוחר מדי. פתאום אני מרגיש את זה בא.. "אני גומרת אוח אני גומרת" היא צועקת וזהו משם אני כבר לא יכול להתאפק וגומר יחד איתה…

פרץ של חומר טוב נכנס לתוך הכוס שלה היא יוצאת ממני מהר, מלקקת את כולי, מתחככת עם הגוף שלי ושוכבת עליי… וואלה? היא יודעת את העבודה.