בננה פורטל דירות דיסקרטיות


"פגישת עסקים כזו עדיין לא הייתה לי .. את ממש כמו נערת ליווי אמרתי ושנינו פרצנו בצחוק מתגלגל שכובים זה על זו והנה מגיע לו סיבוב נוסף… סיבוב שאני בטח לא אשכח עוד הרבה זמן"
היי, קוראים לי ארז, אני עובד בכל רחבי הארץ במכירות, למעשה אני מנהל מערך שלם של מוכרנים ויש לי לא מעט על הראש.

רוב ימי העבודה שלי שגרתיים אבל זה היה בהחלט יום שחשוב לי לשתף ולספר לכם עליו. את היום הזה אני לבטח לא אשכח, פתחתי את היום עם כוס קפה ועוגה, דיברתי קצת עם העובדים, נתתי מבט במחשב ובלוח הזמנים ואז משום מקום קיבלתי שיחת טלפון מאחד הלקוחות שרוצים הצעת מחיר. "לאן להגיע"? שאלתי ומהצד השני השיבו לי להיות בבית המלון דן בשעה 10 בבוקר. למרבה השמחה ראיתי כי היומן באמת לא עמוס והחלטתי לצאת לדרך ולהבין איזו פגישה עומדת להתרחש לי. אז עשיתי כמה שיחות לכמה אנשים אבל פתאום נכנסה שיחה ממיקום הפגישה אליה אני צריך להגיע.

"היי, זו דפנה, אפשר להזיז את הפגישה למקום אחר"? שאלה אותי והיה לה תאמת קול מתוק ביותר. אמרתי בוודאי, אין בעיה והיא סיכמה איתי שניפגש בבית קפה בסמוך למקום המגורים שלה כי בדיוק היא צריכה לחכות לחבילה מאוד חשובה משליח. הגעתי יחסית במהירות, חניתי מתחת לבית שלה ומיד גם הבחנתי בבית הקפה בו נקבעה הפגישה.

ניגשתי לקפה והנה היא, מחייכת אליי, אישה גבוהה, יפה, בלונדינית, אודם אדום על שפתיה, מטופחת. "וואו חשבתי לעצמי, היא בשקט יכולה לעבוד כמו נערת ליווי שרואים באינטרנט או בעיתון". "נעים מאוד אני ארז" אמרתי והתיישבתי מולה. הוצאתי את המחשב שלי, התחלנו לדבר על עיקרי הפגישה אבל אז היא גילתה שנגמרה לה הסוללה והיות והיא מעשנת שאלה אם זה בסדר שנעלה לדירה שלה – שם תהיה לנו יותר פרטיות אמרה.

הלכתי אחריה, הייתה לה אחלה דירה… "אכפת לך שאני אחליף למשהו יותר נוח"? שאלה ואני רק חייכתי ואמרתי בבקשה. "תרגיש בנוח" אמרה ונכנסה לחדר בעודי חוקר את הבית שלה "בית מדהים יש לך" אמרתי ופתאום לא עברה דקה והיא יצאה מולי, לבושה בביידי דול מדהים אדום, היו לה רגלים משגעות, פנים מדהימות ופתאום הרגשתי שכל הגוף שלי דרוך אבל עצרתי את עצמי, לא נתתי לזה לקחת אותי לשם.

היא הוציאה לי קפה ועוגיות, התכופפה לעברי ויכולתי לראות את השדיים שלה זקורים ומושלמים בדיוק כמו שאני אוהב. לפתע היא באה עם המחשב שלה והתיישבה לידי, שוב פעם נהייתי דרוך שאין לתאר. מה אני עושה עם הזקפה המטורפת הזו? תהיתי וניסיתי להסתיר את זה אבל פתאום משום מקום, הרגשתי את היד שלה חופנת לי את הגינס ואת הבליטה.

אמממ… ליקקה את שפתיה עם הלשון הרטובה והלחה, עזבה את המחשב, פסקה את הרגליים שלי ושלפה מתוך הגינס את הזין הזקור הזה שלי. הייתי בשוק… "אממ מדהים אפשר"? מבלי לחכות יותר מדי לקחה אותי ישירות אל תוך הפה שלה. תחילה היא מצצה לי בעדינות ואז הגבירה את הקצב והכניסה את כל האיבר שלי לפה הרטוב והלח הזה שלה.. אוח זה הרגיש לי כמו שאני משכיב אותה עכשיו בזה הרגע על השולחן ומזיין אותה בקשיחות – ככה כמו שאני אוהב.

פתאום מבלי להרגיש הסרתי את החולצה שלי והיא הסירה את שלה, היא נעמדה מולי, חפנתי את השדיים שלה בידיים שלי, קירבתי את השפתיים שלי וליקקתי לה את הפטמה הזקורה בתאווה גלויה. היא נאנקה והדפה את הראש שלה לאחור, "אל תפסיק מותק תעשה לי טוב" אמרה ואני המשכתי בשלי משכיב אותה לאחור, מספק את הרגליים שלה, מזיז בעדינות את תחתון התחרה ודוחף לה לתוך הכוס הרטוב והיפה הזה שלה את הלשון.

היא דחפה לי את הראש פנימה בין הרגליים שלה .. "יותר עמוק מותק תזיין אותי עם הלשון שלך".. וואו חשבתי לעצמי לזה לא ציפיתי.

בשלב מסוים שכבר לא יכולתי הכנסתי לה את הכלי שלי וזיינתי אותה עד שגמרנו יחד, שכובים אחד "פגישת עסקים כזו עדיין לא הייתה לי .. את ממש כמו נערת ליווי אמרתי ושנינו פרצנו בצחוק מתגלגל שכובים זה על זו והנה מגיע לו סיבוב נוסף… סיבוב שאני בטח לא אשכח עוד הרבה זמן.