בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 את הסיפור הזה אני חייב לספר לכם, זה היה כשהייתי באילת, עיסוי אירוטי כזה בלתי נשכח אי אפשר שלא לספר לכם. נישאתי לעדן בדיוק לפני שנתיים והחלטנו לנסוע ביחד לאילת. הגענו למלון הוא היה מדהים ביופיו, אי אפשר היה לפספס את כל מה שהוא הציע בפועל אבל אם לומר את האמת אני הייתי יותר בקטע של עיסויים מדהימים, עיסוי ארוטי תמיד עשה לי את זה יותר.

כשהגעתי למלון אמרתי לה שאני חייב לעשות עיסוי מדהים, זה הדבר שהכי אהבתי והיא הסכימה. ניגשתי למעסה שהייתה בחדר הסמוך, היא הייתה מדהימה ומשהו קרה, אף פעם לא נמשכתי לאישה אחרת אבל כנראה שלחרמנות יש את העניין הזה משלה. בין היגיון לבין שכל וזין עומד יש המון הבדל.

נשכבתי על מיטת העיסוי ערום, המגבת כבר הייתה עליי והנה היא מתקרבת אליי.. נוגעת לי בגב התחתון, האצבעות שלה נעות בקלות, אני מרגיש את פעימות הזין שלי מרוב שהתרגשתי….

היא החלה לעסות אותי ואז מבלי לשאול אותי יותר מדי דחפה את ידיה ישירות אל תוך הזין שלי, אוחזת בביצים שלי בשתי ידיה. רציתי למנוע את זה אבל היה מאוחר מדי. היא החלה לעסות את הזין שלי עם האצבעות שלה, יכולתי לדמיין אותה מוצצת לי בהנאה גלויה.

נשכבתי על הגב, היא החלה לעסות אותי עם הידיים וביקשה שאעצום עיניים, פתאום אני מתחיל להרגיש שוב את הידיים שלה ואז את הגוף החם שלה על הגוף שלי. היא פשוט התפשטה, התיישבה עליי בעודי על מיטת העיסוי, דוחפת את הזין שלי עמוק לתוך הכוס שלה ואני מזיין אותה בחוזקה.

פתאום דפיקות בדלת, אנחנו שותקים, נאנחים וממשיכים להזדיין, אני גומר לה בתוך הכוס הרטוב הזה שלה והיא גומרת ואני בו זמנית סותם לה את הפה. "תגמור מהר" היא לוחשת ואני גומר בתוך הכוס שלה… מרגיש שהיא גומרת יחד איתי.. מישהו דופק בדלת ואנחנו ממשיכים עד שאנחנו נופלים זה בזרועות זה.. מסופקים ומרוצים.