בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 עיסוי אירוטי, חלומה של כל אישה, כשהיא עשתה לי עיסוי לא יכולתי לשכוח אותה, מאז עברו שנתיים, חיפשתי אותה בכל מקום אבל לא מצאתי, רציתי להגשים ולהמחיש שוב את העיסוי המושלם הזה שעשתה לי. עיסוי בלתי נשכח יש לומר. וככה במקרה שחזרתי לארץ נכנסתי לאיזה בר ופתאום אני רואה אותה, מדהימה, היא ישר זיהתה אותי והבינה מה אני רוצה.

קבענו בדירה דיסקרטית וזה היה אש, היא כבר פרסה את המיטה שלה במרכז החדר, אמרה לי לשכב על הגב, הורידה ממני את הבגדים והחלה לעסות אותי כמו שאני זוכר ואוהב. הרגשתי את הידיים שלה נכנסות לכל חלק וחלק ממני, פתאום הרגשתי את הידיים מתפלשות לי פנימה, הרגשתי איך הזין עומד לי בטירוף.

הסתובבתי לאחר שסימנה לי להסתובב, היא אחזה את הזין שלי, היד שלה הייתה חמה, היא החלה לעסות לי את הזין, הביאה לי ביד ורק ביקשה שאסגור את העיניים ואתן לזה לקחת אותי כמה שיותר רחוק.  היא הביאה לי ביד ואז הרגשתי את הפה שלה על הזין שלי, הרגשתי איך השפתיים שלה נסגרו על הזין שלי, היא החלה למצוץ לי חזק והרגשתי שעוד שנייה אני גומר. הידיים שלה עלו וירדו על כל הגוף שלי ופתאום הרגשתי אותה, הגוף שלה חם על הגוף שלי.

פתאום אני מרגיש את האיבר שלי נכנס ישירות אל תוך הכוס שלה ואני מזיין אותה חזק. בשלב מסוים לא יכולתי יותר, פתאום אני מרגיש שאני מגיע לאורגזמה בתוך הכוס המושלם הזה שלה, אני מזיין אותה חזק, אני מרגיש  שזה בא והולך ושוב בא והולך, אני מזיין אותה חזק.

היא יושבת עליי ודוהרת עליי כשהידיים שלי על השדיים היפים שלה. אני גומר כמו מטורף וקולט שהיא גומרת איתי יחד… השמן מתערבב עם הריחות ואנחנו נזרקים זה בזרועות זו, שותקים, צוחקים ומנציחים את הרגע.