בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 דירות דיסקרטיות, מאז ומתמיד נערות ליווי הן הדבר המושלם ביותר אבל כשזה בא עם דירות דיסקרטיות זה בהחלט מותיר טעם של עוד. זה מה שקרה לי יום אחד ברחוב, פנתה אליי נערת ליווי מבלי לתת לי יותר מדי זמן לעכל וזרקה לי "תשמע אתה חתיך אני מתה שתזיין אותי".

אהבתי את זה שנשים שולטות בי, אוהב נשים שעושות ולוקחות את הדברים על עצמן. זה משהו שבהחלט היה מרגש אותי ולכן לא סירבתי.. עזבו שהיא נראית מדהים, מיליון דולר כמו שאומרים, את זה אי אפשר לשכוח.

הצחוק, המראה המושלם, השיער המדהים, השדיים הגדולים והעומדים שלה והפטמות זה בהחלט משהו שאי אפשר לשכוח. וכך איך שנכנסנו לתוך אחת מבין מגוון דירות דיסקרטיות שאני אוהב היא כמו ידעה מה עליה לעשות בכדי לענג אותי.

הבחורה הזאת מקצוענית חשבתי כשהיא דחפה את הזין שלי לתוך הפה שלה, מלקקת ולא מפספסת שום נקודה. "תזיין אותי עכשיו" היא לוחשת לי ואני לוקח אותה, מרים אותה, היא נשענת עם הגב שלה על הקיר ואני מזיין אותה, גורר אותה עליו.

הזין שלי לוקח אותה והיא יושבת עליי ואני מזיין אותה, עולה ויורדת, מרגיש איך היא רטובה, איך היא רוצה אותי. בלי קונדום, רציתי להרגיש אותה, לגמור בתוכה.

התחלתי להכות אותה בישבן, אוח זה גירה אותי יותר, אני צועק לה באוזן תגמרי, תגמרי זונה שכמותך וזה מגרה אותה… היא מושכת את שערי לאחור ונותנת לי לתת לה לדהור עליי כמו מטורף.

אני גונח והיא גונחת, אנחנו גומרים בטירוף, אני משפריץ לה בתוך הכוס, היא יוצאת ממני ומתחילה ללקק את הזרע שלי, מתכופפת שוב ואוחזת בזין שלי, מלקקת ושואבת ממנו את הטיפות האחרונות, טיפות מדהימות של אהבה.

נשכבים על השטיח, נהנים, מרגישים את הרגע חולף, אני שוכב על החזה שלה, מלקק את הפטמות ומרגיש שהנה זה קורה שוב… אני מרגיש שזה מגיע עוד פעם ואני מוכן לזה בכל הכוח.