בננה פורטל דירות דיסקרטיות


שלושה שבועות חלפו מאז שמשפחתי חזרה לארץ והשאירה אותי לבד להשלים את השליחות ולמרות שנשארתי באחת הערים הנחשקות ביותר, ה-בדידות הרגה אותי. זה היה סוף השבוע השלישי בו נשארתי לבד. ימי אמצע השבוע לא היוו שום בעיה כיוון שעבדתי כמו חמור מעלות החמה עד צאת הנשמה. סופי השבוע היו הקשים. וכי כמה זמן כבר אפשר לנוח ולישון והרי להסתובב בעיר זו כבר לא אופציה כי הכרתי אותה כבר על בוריה.

 

קבעתי עם זוג ישראלים שהכרתי להיפגש בשבת אחה"צ לקשקש קצת על כוס קפה באיזה בית קפה אופנתי.

 

הגעתי לשם והם כבר חיכו. לידם ישבה עלמה בשנות השלושים המאוחרות ולידה עגלה ובה ילד כבן 3.

 

התקרבתי לשולחן והם הציגו בפני את אסתר.

 

אחרי כ-שעה של שיחה די תפלה ומשעממת אסתר קמה ואמרה שהיא צריכה לעזוב כי בנה , ערן, כבר משתעמם ובטח גם רעב. ליווינו אותה כברת דרך עד קרוב לביתה. לפני הפרידה אסתר ביקשה ממני את הטלפון הנייד ושאלה אם   אפשר להכניס לזיכרון את הטלפון שלה תוך ציון שהיא מאד תשמח לפגוש אותי שוב בהיותנו שנינו לבד בעיר זרה.

 

השבוע שלאחריו עבר חיש מהר ולקראת סופו התקשרתי לאסתר. קבענו ל-סוף השבוע באותו הקפה בו נפגשנו שבוע לפני כן.

 

השעה היעודה הגיעה. אני, כהרגלי מקדים ולא נותן לעלמות חן לחכות לי. מרחוק ראיתי את אסתר מתקרבת במהירות תוך שהיא מנופפת לי בידה מרחוק. ישבנו כשעה ואסתר ביקשה לעזוב כיוון שהיא צריכה לשחרר את הבייביסיטר של ערן. ליוויתי אותה לביתה וכשהגענו הזמינה אותי לעלות, לא תאמינו מה עבר לי בראש… בטח היא רוצה עיסוי אירוטי.

 

עלינו. היא שיחקה עם ערן ואני צפיתי באיזו תכנית בידור אינפנטילית בטלוויזיה.

 

אחרי כשעה אסתר קמה והלכה למטבח להכין ארוחת ערב. הלכתי בעקבותיה ובעודה רוכנת לכוון הכיור שוטפת כלים באתי מאחוריה , והתחלתי מחבק את מתניה נצמד לגבה ושולח זוג ידיים החופנות את שדיה.

 

אסתר התחילה להתנועע תוך השמעת גניחות קלות וביקשה שאתאפק עד אשר תשכיב את ערן כיוון שעבר הרבה זמן מאז ידעה גבר ואני מחרמן אותה קשות…

 

עברה עוד שעה וערן הקטן נרדם. אמרתי לאסתר שאני חייב מקלחת חמה והזמנתי אותה להצטרף אלי.