בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 היא נענתה בשמחה. נכנסנו שנינו למקלחת הקטנה ונתנו לזרם המים החמים לשטוף את שנינו. לקחתי סבון נוזלי ליד והתחלתי לסבן אותה. לשתי בתאווה את זוג שדיה וכשהגעתי למאורת תאוותה החדרתי שתי אצבעות פנימה. אסתר התחילה להתנועע ולגנוח עד שלפתע ביקשה שאפסיק את זרם המים, אנגב אותה ואקח אותה למיטה. לקחתי אותה למיטה כפי שלוקחים כלה ביום הכלולות, על הידיים. השכבתי אותה על הגב, גהרתי מעליה והתחלתי ללקק ולנשק אותה מהמצח ויורד אט מטה. אסתר התנשקה בתאווה כאילו לא התנשקה עם גבר מזה שנים. כשליקקתי ומצצתי את פטמותיה היא גנחה כאילו לא שכבה עם גבר מזה שנים אולם גניחות אלו היו רק המבוא לצעקות שבקעו מפיה כשירדתי דרומה מלקק בלשוני את דגדגנה ומכניס אצבע ועוד אחת אל תוך מאורת תאוותה.

 

אחרי כמה דקות טובות של ליקוק הדגדגן ומשחק עם האצבעות בתוך המאורה אסתר צועקת : בוא , תיכנס , אני רוצה אותך בתוכי , תיכנס , עכשיו וווו….

 

אני שכבר הייתי מספיק מגורה מהסיטואציה ומעודף חרמנות לא היססתי, נכנסתי והתחלתי לפמפם מהר וחזק.

 

אסתר השתוללה ורגע לפני שהרגשתי שאני מתפוצץ הוצאתי במהירות והשפרצתי על ביטנה כמות נכבדה של נוזל לבן , כמות שהצטברה אצלי במהלך שלושת השבועות האחרונים.

 

אסתר חדלה לפתע משאגותיה והסתכלה עלי בתימהון ובבעתה. מה עשית ? למה עשית את זה ?

 

מה עשיתי מה,  אני שואל כלא מבין מה הבעיה ?

 

למה שפכת את הנוזל על הבטן היא שואלת ?

 

מה זאת אומרת למה ? אני שואל בשיא הטבעיות ?

 

והיא בקול דממה פולטת : רציתי עוד ילד רגע לפני שהפוריות שלי תיגמר.

 

באותו הרגע הרגשתי כמי שעולמו כמעט ונחרב. באיזו קלות אישה יכולה לקחת את זרעך ובאיזו קלות היא יכלה להחריב משפחה בלי לעשות חשבון. המטרה שלה מקדשת כנראה את כל האמצעים ולו הפסולים ביותר. ואיזה מזל היה שכל זה נמנע בהחלטה של שנייה , החלטה להוציא ולגמור בחוץ…

 

ומאז אני מאמין בגורל…

 

התלבשתי במהירות ויצאתי ללילה חורפי וקר במיוחד. עצרתי את המונית הראשונה שנקרתה בדרכי וחזרתי לביתי הריק. ריק אבל בטוח לא כמו נערות ליווי .