בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 היי, אני רונית ואני לומדת לתואר שני אבל בזמן החופשי שלי נערת ליווי בתל אביב, כן, זו התגלתה הכנסה מעולה וגם לאחר שאסיים ללמוד ספק אם אפסיק לעבוד בזה. הכסף מעולה, הסקס מצוין וכך גם התנאים והקלות שבדבר. באותו יום לא עבדתי, הייתה לי תקלה קשה באמבטיה, המים הציפו מכל עבר ולא ידעתי מה לעשות אבל פתאום זכרתי שיש לי לקוח מדהים "משה השרברב" הוא תמיד מציל אותי מכל דבר ולפעמים אני אפילו נותנת לו גוד טיים. אז באין ברירה לאחר כל הניסיונות התקשרתי אליו והוא מיד ענה לי לשיחה. "כן מה הבעיה מתוקה"? יש לי שוב בעיה עם האמבטיה המים עולים על גדותיהם תבוא מהר.
היי, אני רונית ואני לומדת לתואר שני אבל בזמן החופשי שלי נערת ליווי בתל אביב, כן, זו התגלתה הכנסה מעולה וגם לאחר שאסיים ללמוד ספק אם אפסיק לעבוד בזה. הכסף מעולה, הסקס מצוין וכך גם התנאים והקלות שבדבר.

באותו יום לא עבדתי, הייתה לי תקלה קשה באמבטיה, המים הציפו מכל עבר ולא ידעתי מה לעשות אבל פתאום זכרתי שיש לי לקוח מדהים "משה השרברב" הוא תמיד מציל אותי מכל דבר ולפעמים אני אפילו נותנת לו גוד טיים. אז באין ברירה לאחר כל הניסיונות התקשרתי אליו והוא מיד ענה לי לשיחה. "כן מה הבעיה מתוקה"? יש לי שוב בעיה עם האמבטיה המים עולים על גדותיהם תבוא מהר.

משה לא היסס, הוא הגיע מיד, את האמת תמיד שילמתי בזמן ודווקא בגלל שהרווחתי לא מעט בתור נערת ליווי מוצלחת הוא לא חשש להגיע ולתת שירות בזמן. משה הגיע וכמו בכל הפעמים פתר את הבעיה בשניות.

הוא היה גבוה, מקסים ולא נראה כמו רוב השרברבים שאנחנו מכירים, הוא באמת היה חתיך, יותר כמו שחקן פורנו. הוא כל כך שימח אותי עד שכמעט והסתובב ללכת ובאותו הרגע אחזתי בידו וביקשתי שיישאר, רק מלראות אותו נהייתי חרמנית בטירוף.
"מה דעתך על סקס במקלחת"? שאלתי אותו והוא חייך אליי ואמר "לך אני אף פעם לא מסרב". משה הוריד לי את החולצה ואת החזייה והחל ללקק לי את הפטמות כשהוא בו זמנית מנשק אותי בלהט גדול.

בינתיים מילאתי את האמבטיה עצמה במים ופיזרתי סבון ריחני בכל פינה ופינה, תמיד אמבטיה הייתה ותישאר אחד הדברים שהופכים כל סקס למושלם ביותר. משה החל לרדת למטה, הוא פיסק לי את הירך תוך כדי שאני עומדת וליקק את פנים הירכיים גולש עם הלשון שלו לתוך הכוס הלח שלי… "אוח יש לך כוס מושלם" אמר והמשיך ללקק בלהט את פי הטבעת שלי ואת החור המדהים שלי תוך כדי שהוא נוגע ומשחק בי עם אצבעותיו.. "אין ספק שאתה בעל מקצוע" אמרתי וזה די הצחיק אותו אבל לא הוציא אותו מריכוז, הפטמות שלי נותרו זקורות נוכח המגע המדהים הזה שלו וכך המשכתי להתמכר למגע הבלתי נגמר שלו.

משה לקח את מעמד הטוש של המקלחת פתח את הזרם והחל להשפריץ לי את המים לכיוון הדגדגן, התיישבתי על ספת האמבטיה, הוא פיסק את רגליי והתחיל להזרים לשם זרנוק של מים, לזה עוד לא ציפיתי. עוד שנייה אני גומרת והוא רואה את זה עוזב את הכול יושב בתוך האמבטיה ושם אותי עליו, מזיין אותי בטירוף כאילו אין מחר. אני מרגישה את כל הזין שלו בתוכי, הרגשה שלא ניתן לתאר במילים, אנחנו מזדיינים בטירוף אני מרגישה אותו עמוק בתוכי ולא רוצה שזה ייגמר.

הוא מנשק לי את הצוואר, את תנוך האוזן ואני מחזירה לו נשיקות ונשיכות קטנות בצוואר.

משה יוצא מהאמבטיה, אני מתכופפת ומתחילה למצוץ לו את הזין בטירוף, רואה איך עוד שנייה הוא גומר לי על הפרצוף, על החזה הרטוב וזה עוד יותר משגע אותי. אני בולעת חלק מהזרע המדהים הזה שלו וחלק ממנו נשאר לי על הגוף. בו זמנית הוא משחק לי חזק עם האצבעות ואני מרגישה שהנה האורגזמה לא מאחרת להגיע, למעשה היא כבר כאן, אנחנו גומרים בטירוף יחד ומתיישבים בתוך האמבטיה מתבוננים זה בזו, מתבוננים אבל בעיקר מרוצים והוא מחייך שוב ואומר "אין את אחלה נערת ליווי- את פשוט אלופה בזה".