בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 שמי אלעזר, מנכ"ל בחברת הייטק גדולה חובקת עולם עם עסקים כלל עולמיים.

נשוי באושר לגלית, ואבא לשלושה ילדים מדהימים, אשר כל אחד מהם עושה חייל בתחומו.

במסגרת עבודתי התובענית אני מוצא את עצמי נכנס לישיבות טרנס אטלנטיות אל תוך הלילה עם לקוחות גדולים מיבשות אחרות, אשר מניבים לחברתנו מיליארדי דולרים, וכמובן שהבונוסים הם בהתאם להיקף העסקה.

את חיי אני מצליח לנהל על הצד הטוב ביותר, חי חיי רווחה כלכלית ויכול לישון בשקט בידיעה שאפילו נכדיי שייוולדו יהיו מסודרים כלכלית.

גלית מצטרפת אלי כמעט לכל הטיסות שלי לחו"ל לרגל עסקיי וזאת מכיוון שגלית בעלת בוטיק לאקססוריז והיא יכולה להפקיד את הבוטיק בידיה של העובדת הנאמנה שלה בטיסות שלה אתי. מה גם שגלית משלבת בטיסות האלו גם קניות לבוטיק שלה ותמיד נשאר לנו זמן לשלב הנאה עם עסקים.

באחת הטיסות שלנו לצרפת הגענו לפריז.

התמקמנו לנו בבית מלון קרוב למגדל אייפל ובלובי צדה את עיניי בחורה מדהימה ביופייה, אשר הצליחה לסובב אחריה את ראשיהם של כמעט כל הגברים אשר היו בלובי באותה שעה.

היא נראתה נינוחה כל כך וכל גופה שידר מיניות מטורפת אשר גרמה לאזור חלציי להתעורר כמו נער בגיל ההתבגרות.

הייתי חייב להשיג אותה!

גלית ואני עלינו להתמקם בחדר, סקס מעולה ולאחריו מקלחת טובה וכל אחד מאתנו פנה לעיסוקיו ולפגישות שתוכננו למהלך היום. קבענו להיפגש בלובי בשעות הערב, אלא אם כן למישהו מאתנו תתארך פגישת העבודה שלו.

הגעתי לפגישת העסקים שלי כשראשי מלא במחשבות על אותה בחורה אלמונית אשר הצליחה לעורר אותי כמו נער מיוחם, כשאיני מצליח להבין מה קורה לי. הרי אני נשוי באושר……

בעודי עסוק בניירת שמולי פתאום חשתי צמרמורת בעורפי….. הרמתי עיניי ומולי עמדה אותה אישה מדהימה, עינינו ננעלו אחד על השניה.

איני זוכר את מהלך הפגישה מלבד את המתח המיני שהיה בינינו, כאשר הפגישה הסתיימה מצאנו את עצמנו בתוך דירה דיסקרטית בפאתי פריז כאשר אנחנו לא יכולים להרפות אחד מהשניה במשך שעתיים.

הסקס אתה היה הסקס המדהים ביותר שחוויתי בחיי, עד היום איני יודע את שמה, אולם כל פעם שדמותה צצה בזיכרוני אני מרגיש עקצוץ באזור חלציי, ובסקס עם גלית אני מוצא את עצמי מפנטז על אותה צרפתיה…..