בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 היא הייתה מדהימה, שירותי ליווי זה היה הפטיש שלו, בחור בתול שלא ידע מה לעשות ובסופו של דבר התמכר לדבר המושלם ביותר אבל את החוויה הראשונית לעולם לא שכח, את האישה המושלמת שגם היא הייתה חדשה במקצוע ובסך הכול רצתה להיטיב אתו ולתת לו את זמן האיכות הטוב ביותר, עיסוי מושלם עם שמנים, תחושה בלתי נגמרת של טעמים, ריחות, חשקים הכול התערבב יחד.

היא חיכתה לו בחדר בית המלון, כשהוא הגיע הכול היה פרטי למדי, היא אמרה שהיא מטעם שירותי ליווי והייתה מאוד הססנית, הוא הבין שהיא חדשה בדיוק כמוהו וזה נתן לו ביטחון. הוא חייך אליה והיא אליו, התחושה הייתה קצת אחרת, משהו חדש עומד באוויר, הוא עומד להיפרד מהבתולין שלו באמצעות נערת ליווי מדהימה מטעם שירותי ליווי, אבל הכי חשוב נערת ליווי בלונדינית שנראית כמו בתולת ים שעדיין לא הייתה אפילו עם גבר אחד- כל החלומות שלו במקום אחד.

להיפך, הוא לא חיפש מישהי שיש לה ניסיון הוא רצה לגדול איתה ביחד, רצה להגיד שלום לבתולין שלו עם מישהי שגם היא לא ממש בעלת ניסיון ובגדול זה מה שהדליק אותו.

היא התיישבה לידי על הספה, מעט מבוישת, שניהם היו מבוישים והתרגשו ממה שעומד לקרות. הוא לקח את היד שלה ונתן לה למשש את הזין שלו מבעד למכנסי הג'ינס, פתאום משהו השתחרר בה והיא גרמה גם לו להשתחרר, הוא הזיז את החצאית המדהימה וראה שם כוס ורוד מדהים, חלק, ללא שיער, היא הכניסה את עצמה לסקס הזה ואפילו השאירה את התחתונים הקטנטנים בבית. זה ריגש אותו, כל מה שהוא רצה זה לפסק לה את הרגליים ולאכול אותה ,לטעום את הטעם המתוק שיוצא לה מתוך הכוס המושלם וזה מה שהוא  עשה.

מבלי לשאול אותה יותר מדי רק אמר.. "תרגישי חופשי, תתרווחי לך" היא הזיזה את הראש לאחור, פיסקה את הרגליים והוא החל לזיין אותה עם הלשון שלו, הלשון מבקרת בכל מקום והיא מבלי לדעת מה היא עושה דוחפת את הראש שלו פנימה לתוך הכוס הרטוב שלה.

היא מתה לגמור בדיוק שהוא מרים אותה ומושיב אותה על הזין שלו, היא נשענת על הקיר והוא משפשף אותה על הקיר, מזיין אותה ומרים אותה על הזין שלו. היא  עולה ויורדת ושוב עולה ויורדת ופתאום הם גומרים כמו מטורפים ונופלים זה בזרועות זו על השטיח בחדר.