בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 ​את התקופה של העלייה שלי לעולם לא אשכח, בדיוק חזרתי מארצות הברית אחרי שהייה ארוכה מאוד ולפני גיוס. לא הכרתי אף אדם בארץ, למעשה חיפשתי חברה והמחייה הייתה לא פשוטה בכלל. היה אסור לעבוד אז לא ידעתי מה לעשות, לא היה לי המון פעמים לאן לחזור עד שחברה שלי חיילת אחרת הגיע לבסיס שהיא מבושמת, מאופרת ונראית כאילו היא על גג העולם. שאלתי אותה מה קרה ואיך זה שהיא נראית כל כך טוב? בדיוק בשלב הזה היא סיפרה לי על כך שהיא עובדת במשרד לשירותי ליווי הכי טוב ארץ. את האמת? די הסתקרנתי, היא מספרת שהיא עושה כסף קל ואולי זה באמת שווה בדיקה.
את התקופה של העלייה שלי לעולם לא אשכח, בדיוק חזרתי מארצות הברית אחרי שהייה ארוכה מאוד ולפני גיוס. לא הכרתי אף אדם בארץ, למעשה חיפשתי חברה והמחייה הייתה לא פשוטה בכלל. היה אסור לעבוד אז לא ידעתי מה לעשות, לא היה לי המון פעמים לאן לחזור עד שחברה שלי חיילת אחרת הגיע לבסיס שהיא מבושמת, מאופרת ונראית כאילו היא על גג העולם. שאלתי אותה מה קרה ואיך זה שהיא נראית כל כך טוב? בדיוק בשלב הזה היא סיפרה לי על כך שהיא עובדת במשרד לשירותי ליווי הכי טוב ארץ. את האמת? די הסתקרנתי, היא מספרת שהיא עושה כסף קל ואולי זה באמת שווה בדיקה.
"תבואי, כדאי לך" היא אומרת לי ואני חושבת פעם או פעמיים, איך אפשר? בחמשושים שלי? כשאני בדירת חדר וחצי המסכנה הזאת בה אני גרה? ההורים שלי אמנם שלחו לי כסף אבל זה לא ממש הספיק לכל השאר. היא סיפרה לי שגם היא עלתה מחבר העמים להתגייס ולא הצליחה לגמור את החודש, לשלם שכירות וקצת לחיות – אחרי הכול לכולם מגיע לא כן? אז בתחילה עבדה בתור דוגמנית, אחר כך רצתה לממש את כישורי הריקוד שלה עד שקלטו אותה באיזה מועדון והיא החליטה לנסות את מזלה. מישהו רם מעלה הציע לה להיות נערת ליווי ולהרוויח הרבה יותר ממה שהיא עושה והבטיח שזה מה שהיא צריכה – קצת סופי שבוע, חופשות ומתי שנוח לה לעבוד.
כמוה גם אני אהבתי סקס כך שלא ראיתי בזה בעיה, זה נראה לי כיף, גם ליהנות מסקס טוב וגם בו זמנית להיות משהו שיכול להוביל אותה רחוק ואף לסייע לה להשלים את הלימודים ואת כל הצרכים שלה בהמשך הדרך וכך מצאה את עצמה עובדת במקצוע המדהים ביותר. היא הגיעה לראיון נערות ליווי שהיא באמת מהממת, מדהימה, עברה מבחן קבלה כלשהוא והתחילה לעבוד ולהרוויח כסף. "נשמע נהדר" חשבתי לעצמי וביקשתי ממנה את הטלפון של המפעיל שלה. "קוראים לו ולאדי" תגידי לו שאנה שלחה אותך.
דפקתי על דלת בבית מלון, זו הייתה החופשה שלי מהצבא, זמן טוב להיפגש עם ולדי, "היי אני כריסטי" אמרתי לו וחייכתי הוא הכניס אותי לחדר מפואר והציע לי מיץ תפוזים. שתיתי את המיץ, הוא בחן אותי מכף רגל ועד ראש , לרגע זה הרגיש לי קצת מביך אבל נתתי לו להתבונן בי… "את מאוד יפה מאיפה את"? ואני עניתי "היי אני כריסטי ועשיתי עלייה מארצות הברית לטובת גיוס לצה"ל". הוא חייך ואמר לי שהוא מבין עד כמה קשה ושהנה, מעכשיו החיים שלי עומדים להשתנות.
ככה מבלי להרגיש הוא התקרב אליי, ליטף אותי ואני קפאתי במקומי, הוא ליטף לי את השד, דחף את היד שלו מתחת לחולצה שלי וחפן אותו. זה היה לי נעים אני מודה, פתאום הרגשתי את הבליטה במכנסיים שלו, זה גירה אותי ורציתי כל כך להכניס את האיבר המדהים הזה שלו לתוך הפה שלי. בזהירות הוא לקח לי את היד ומצאנו את עצמנו שכובים על המיטה. הוא הוריד לי את הבגדים, החל ללקק לי את הגוף וזה היה נעים, אוח זה היה מדהים.
"אין לנו הרבה זמן נערת ליווי שלי" לחש לי באוזן… אחרת הייתי מפנק אותך יותר… הוא הוציא את הזין שלו מהמכנסיים פיסק לי את הרגליים והחל לזיין אותי.. התרגשתי, מרוב שזה היה כיף גמרתי בשניות יחד כשהוא לוחש לי.. "התקבלת".