בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 את המפגש המקרי שהיה לי עם המורה למתמטיקה אני לא אשכח לעוד הרבה זמן, היא הייתה מהממת, לא מה שרואים כל יום ומה גם שלא דמתה למורות שראיתם אי פעם.

היה לה חזה מושלם, תמיד הייתה מגיעה לשיעורים עם מיני מדהים, חיוך שאי אפשר לשכוח ושדיים מדהימים, זקורים, פטמות עומדות וזה עוד לא הכול… הרגליים, הן אף פעם לא היו נגמרות.

ישבתי בכיתה והיא ביקשה ממני לפתור את התרגיל אבל לא ידעתי איך לעשות את זה, בסוף השיעור היא ביקשה ממני להישאר לשיחה. נשארתי שם, היא ביקשה ממני לסגור את הדלת, התקרבה אליי והחלה לנשק אותי, פתאום ככה….

באופן אינסטינקטיבי הושבתי אותה על השולחן, פיסקה את הרגליים, הכוס שלה היה כל כך ורוד ויפה, למרות שכבר הייתה בת 40 היא הייתה בשיא המיניות שלה והתנהגה ממש כמו נערת ליווי וזה חרמן אותי יותר.. כל מה שרציתי באותו רגע זה לדחוף את הלשון שלי פנימה עמוק לכוס שלה.

אז מבלי לדבר יותר מדי כרעתי על הברכיים, פיסקתי עוד קצת והתחלתי ללקק לה את הכוס, היא צרחה מרוב הנאה וזה גירה אותי יותר.

"אוח תזיין אותי תזיין" היא צעקה וזה גרם לי להמשיך, להחדיר את הלשון שלי עמוק לתוך הכוס הרטוב שלה… מכניס, מוציא וחוזר על עצמו….

עולה כי רוצה להרגיש אותה, מחדיר את הזין שלי את כולו לתוך הכוס שלה שכבר היה מוכן לזה… היא מלפפת את הרגליים שלי סביבה והזין שלי נכנס לתוכה בצורה מושלמת…

אני שוב רוצה לגמור אבל עוצר את עצמי, עוד קצת, אני מתאפק, אני לא מוכן לגמור, לא ישר…

עוד כמה פעמים והיא מושכת את שערי לאחור, "אני גומרת" היא צורחת… ואני  צועק לה בחזרה…"אני רוצה שתצעקי.. אני רוצה שתגמרי" והיא גומרת כמה שהיא גומרת..

היא מניחה עליי את הראש ואז אני שומע… "עדיין לא פתרת את התרגיל תישאר בבקשה בסוף השיעור" מתעורר ומבין שאולי זה אפילו לא התחיל, החלום שלי עומד להתגשם בגדול.