בננה פורטל דירות דיסקרטיות


סא"ל א' היה מח"ט באחת מהיחידות המובחרות בצה"ל. קצין מוערך ונערץ בצבא, בעל עיטורי גבורה וחזון, שאליו היו נשואות עיניהם של חייליו. הוא תמיד הוביל והיווה דוגמא ומופת טוטלי ביותר בדרישותיו מעצמו ומחייליו. יוני הוכיח שוב ושוב שניתן לסמוך עליו באש ובמים.

אשתו וילדיו ראו אותו בממוצע פעם בשבועיים, רק כשיצא הביתה לסוף שבוע שני, אולם נערת הליווי שאיתה נפגש על בסיס קבוע – ראתה אותו באפטרים חטופים ובשעות הקטנות של הלילה במנעד רב של דירות דיסקרטיות, אשר נמצאות בכל מקום כמו פטריות אחרי הגשם.

יוני ניהל חיים כפולים, וכמו שהיה טוטאלי בצבא, באופן הזה אף היה טוטאלי בשמירה על סודיות מפגשי הסקס שלו עם אותה נערת ליווי באותן דירות דיסקרטיות.

אם יגלו את סיבת ההיעלמויות שלו, הוא יכול לעוף מהצבא עם אות קלון, והן לאבד את אשתו ואת ילדיו. בשל כך יוני ניהל את הסקס הזה כמו מבצע צבאי לכל דבר ועניין.

לאחר תרגיל ארוך וקשה, הוא קבע אתה באחת מאותן דירות דיסקרטיות, בשעת לילה מאוחרת, למפגש של חצי שעה.

נערת הליווי קיבלה אותו בשעות שהתאימו לו, והוא שילם בהתאם.

אוח, גנח כשחדר אליה בכוח חסר תקדים, מכניס את הזין הגדול שלו לתוך הכוס הצר והרותח שלה.

היא הרימה אליו את אגנה, חיבקה אותו ברגליה, נדלקה מזה שהוא נשאר במכנסיו מופשלות ונעלי הצבא האדומות שלו מאובקות לרגליו. הזין שלו היה נוקשה בתוכה ועמד בתוכה דום, כאילו על פי פקודה.

היא הייתה יכולה להיות בגיל של אחת החיילות שלו בבסיס, והוא נגנב מזה, מגביר את קצב הזיון, פוקד עליה  ברכות לפתוח את רגליה רחב יותר לכניסתו, הוא כבש אותה שוב ושוב כמו שכובשים יעד צבאי.

"המפקד, תטחן אותי, תזיין אותי בכל כלי המשחית שקיימים ברשותך", גנחה למולו, כשהוא קודח בה עוד ועוד מגביר את קצב הזיון. הוא הפך אותה על בטנה ונכנס לה בחור של התחת, מרגיש איך הוא עומד לגמור כל רגע.

את הנסיעה חזרה לבסיס הוא עבר בנינוחות, הרגיש איך כוחותיו שבים אליו והעייפות מהתרגיל האחרון מתפוגגת מגופו. הוא ניהל את המפגשים אתה כמו מבצע צבאי לכל דבר…