בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 היה לי חלום רטוב, תמיד רציתי לזיין נערת ליווי מדהימה אבל לא הייתי סגור על זה שהיא אכן נראית כמו בתמונה. היה לה חזה מושלם, הפטמות שלה היו מדהימות ובצבצו מבגד הגוף שהטריף לי את הראש ואת הזין. התחת המושלם הזה היה הדבר, כמו שני אגסים מדהימים ואין שיער שמבצבץ תמיד אהבתי אותן חלקות.

כשהיא דפקה לי על הדלת לא האמנתי היא נראתה בדיוק כמו בתמונה, בדיוק כמו שזה עלה לי בראש. היא הייתה מושלמת ביותר, נכנסה לחדר ולא דיברה יותר מדי, היא השילה את השמלה שלה ונשארה רק עם הבריות האדומות שהטריפו לי את השכל ואת הזין גם יחד.

פתאום הוא נעמד והכאיב לי בתוך התחתונים, היא ניגשה אליי… הוציאה אותו מהמכנסיים ודחפה אותו לפה שלה, מוצצת בהנאה, אני דוחף לה את הראש עמוק יותר ויותר ומרגיש איך הזין שלי מגיע לגרון הצר והמדהים שלה… היא לא נחנקה ולו לשנייה, הרוק שלה ניגר מכל צד ובכל זאת היא מצצה אותי ללא הפסקה.

הרמתי אותה, "אני רוצה שתשבי לי על הזין" אמרתי והיא לא חשבה יותר מדי, היא התיישבה לי על הזין ואני מזיין אותה בעמידה. אני מרגיש איך היא נמרחת על הקיר ואני מזיין אותה והיא עולה ויורדת על הזין שלי.

אני מסובב אותה אל הקיר, היא עומדת, מפסקת את הרגליים ואני מכניס לה את הזין מזיין אותה חזק, מרגיש איך הזין שלי מתחבר שוב לכוס הרטוב והמדהים שלה… "יותר חזק תזיין אותי חזק" היא צועקת ואני מגיעה לסף שלי, אני מרגיש איך  הזרע שלי מתפרץ ישירות אל תוך הכוס שלה, אני גומר בטירוף יחד איתה והיא גומרת יחד איתי.

"אני גומרת אוח אני גומרת" היא צועקת ואני מחזיק את השדיים שלה, הזין שלי עדיין בתוכה ואני מרגיש את האורגזמה שלה עליי, אני מרגיש איך אנחנו מגיעים לשיא השיאים ואז נופלים זה בזרועות זה על השטיח בחדר.