בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 האלכוהול כמו שאמרתי עשה את שלו והבחורה הבלונדינית נערת ליווי אני מוכן להתערב נפלה עליי כמו מתנה שנראתה לי מוזרה אבל זרמתי.. הייתי חרמן אש ושוב אני בהחלט חושב כי לאלכוהול יש את השפעתו אבל אחרי הכול אין כמו סקס מושלם עם אלכוהול ומישהי שנראית כך.
אני והחברה רצינו רק להשתעשע, זה באמת היה עניין של קטנה, לא תכננו שום דבר אבל השחיקה והחיים כנראה עושים את שלהם אז אספנו כמה חפצים ונסענו לטבריה. הקמנו אוהל במרכז העניינים, צחקנו, פתחנו כמה בירות והיה נהדר עד ש.. קלטנו חבורה של בחורות מדהימות יושבות יחד וצוחקות על החיים. "אפשר להצטרף"? שאלנו אותן והן אמרו "בטח למה לא בכיף"… הייתה שם זרימה, אבל רק אחר כך הבנו עד כמה הזרימה הזו תתרום לנו בהמשך.
אני סבטלנה, אני רומינה, אני גלי, שלוש בנות מדהימות לשלושה גברים, מי חלם שזה יהיה כזה מושלם ועוד באמצע שום מקום. "נראה לי שזו נערת ליווי" אני אומר לחבר שלי והוא אומר לי שזה כבר לא כזה משנה, העיקר החיוך, העיקר הכיף, להכיר עוד אנשים באמצע הדרך זו הדרך לעשות את החיים למעניינים יותר ואני בהחלט מסכים. אז ישבנו, צחקנו איתם ואז הסרנו את הבגדים והאלכוהול מסתבר עשה את שלו. הירח נח לו על המים היה כזה מדהים, נכנסנו יחד כולם, הן הורידו את הבגדים והיה אפשר לראות את השדיים הזקורים טובלים לתוך המים. כל אחת מהן התלבשה על מישהו אחר מאיתנו והנה משהו קורה.
האלכוהול כמו שאמרתי עשה את שלו והבחורה הבלונדינית נערות ליווי אני מוכן להתערב נפלה עליי כמו מתנה שנראתה לי מוזרה אבל זרמתי.. הייתי חרמן אש ושוב אני בהחלט חושב כי לאלכוהול יש את השפעתו אבל אחרי הכול אין כמו סקס מושלם עם אלכוהול ומישהי שנראית כך. היא נישקה אותי, היה כיף להתנשק לאחר שנים שכבר שכחתי מזה להתנשק, הכול הופך מכני, משעמם. היה בזה אפילו משהו קצת רומנטי, הרגשתי איך הזין שלי מזדקר, איך אני מת לזיין אותה חזק בתוך המים.
במים הכול קל, לא משנה שהיה לה גוף מדהים והיא הייתה קלילה כמו נוצה, הרמתי אותה קלות והלבשתי אותה על הזין שלי, הרגשתי איך הכוס המדהים שלה משתחל לי על הזין ואני מזיין אותה בקלות כשהמים כאילו מסייעים לי בעבודה. אוח כמה כיף במים, אני מרגיש את החיכוך הזה, מרגיש איך הכוס הצר שלה סוגר לי על הזין, אני מוצץ לה את הפטמות ומתחרמן יותר כשאני רואה את החבר שלי מזיין את האחרת וגם את החבר השני מסובב את האחת האחרת ומזיין אותה מאחורה.
זה גירה אותי ואז אני אומר לה.. "אני מת לזיין אותך מאחורה את מרשה"? אנחנו מתקדמים אל החוף, אני מניח אותה על החול מלקק לה את הכוס ואת החור המדהים הזה של הישבן המושלם השלה וחודר בעדינות ולהפתעתי היא נאנחת, גונחת כלום לא כואב לה… "את מנוסה אה"? אני מתנשף והיא רק מבקשת.. "תזיין אותי חזק אל תפסיק" אני מזיין אותה בתחת ותוך שניות אני מרגיש איך אני גומר לה בפנים, גומר כמו מטורף… צועק את הגמירה שלי לעולם.
היא מוציאה אותי, מתכופפת אליי ולוקחת את הזין שלי, מלקקת את הזרע בהנאה גומעת אותו אל תוכה… היא אוהבת זרע וואו אני משתגע… היא ממשיכה למצוץ לי והזין שלי עומד כמו טיל, אני מת להמשיך ולזיין אותה. היא נשכבת על החול הרך ואני מזיין אותה, הפעם עדין יותר ואנחנו כמו נרגעים זה בזרועות זו לאחר האקט המיני המטורף שהיה לנו במים.
מאיפה את, אוח את מעולה הזיון איתך מושלם.. אני אומר והיא מחייכת אליי מנשקת את קצה האף שלי ואומרת.. "היום זה יום המזל שלך בדרך כלל אני גובה הרבה יותר".