בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 איימי הייתה מדהימה, אחר כך היא גם סיפרה שעבדה במשך תקופה נערת ליווי איכותית, נערה מדהימה שלא פסחה על שום דבר עד שהולנד נמאסה עליה. היא החלה לחפש את עצמה ועלתה לארץ, רצתה את השינוי הזה, חשבה אולי להכיר מישהו חדש ולפצוח בחיים חדשים.
איימי בדיוק עלתה מהולנד לארץ, היא עבדה תקופה בקיבוץ אבל לא ממש אהבה את העבודה, מסתבר שלא היה לה פשוט לבצע קטיף, בטח לא אחרי העבודה שהשאירה מאחור. בקיבוץ היא הכירה לא מעט אנשים וביניהם גם אותי, בדיוק הגעתי לביקור שם וראיתי אותה, מדהימה, גבוהה, סקסית ביותר, משהו בלתי נשכח, בחורה בכל רמ"ח אבריה. היא חייכה אליי אני חייכתי בחזרה ומשם הרומן שלנו רק העמיק יותר ויותר. החלטנו לבקר בכל מקום בצפון ולעזוב לרגע את הקיבוץ הקטן עד שהיא תחליט מה היא באמת רוצה לעשות עם חייה.

איימי הייתה מדהימה, אחר כך היא גם סיפרה שעבדה במשך תקופה נערת ליווי איכותית, נערה מדהימה שלא פסחה על שום דבר עד שהולנד נמאסה עליה. היא החלה לחפש את עצמה ועלתה לארץ, רצתה את השינוי הזה, חשבה אולי להכיר מישהו חדש ולפצוח בחיים חדשים. וכך התגלגלנו יחד לצפון, מדהים, יפה, סקסית ביותר, בחורה שאין לתאר ותוך כדי הטיול התאהבתי בה, עשינו אהבה בכל מקום אפשרי וכך היה גם על שפת הכנרת. זה התחיל שם, רגע בלתי נגמר…
היא נשכבה על שפת הכנרת ואני לצידה, מביט בעיניים, היא חייכה אליי ברכות ואני חייכתי אליה, התחלנו להתנשק בלהט. הידיים שלנו פלשו לכל מיני אזורים וכך גם הלשונות, נשיקות, לשונות, הכול מתערבב כולל מיצים וריחות שאין לתאר. האצבעות שלי נגעו בפטמות הזקורות שלה, הן הזדקרו יותר ויותר כאשר השפתיים שלי נסגרו עליהן. אוח זה מדהים, בלתי יתואר, הרגשתי איך הכוס הרטוב שלה זועק למגע שלי וכך הידיים שלי פלשו לנרתיק הרטוב שלה. נשיקות, ליקוקים, אני מתפלש עם הלשון שלי בתוך הכוס שלה ורואה איך הדגדגן שלה מזדקר לכבודי. הידיים שלה עמוק בתוך השערות שלי ואני מלקק אותה ואת הירכיים שלה, מגרה אותה יותר ויותר.

אני נשכב על הגב והיא מתחילה ללקק אותי, ללקק לי את הזין, למצוץ את הזין בהנאה גלויה, אני מרגיש את זה בכל חלק מהגוף שלי. היא מוצצת לי ומשחקת עם הביצים שלי, אני מת לזיין אותה מדמיין איך עוד רגע אני חודר אליה ועושה את זה מושלם. אני מת לזיין אותה, מת לסובב אותה, מת להכניס לך עמוק.. אני ממלמל ומרים אותה ומושיב אותה על הזין שלי, היא דוהרת עליי בלי הפסקה. אני מנשק לה את השדיים, מוצץ לה את הפטמות, היא חצי נעמדת ומזיינת אותי עולה ויורדת כמו שאני אוהב.

איימי את מדהימה אני גונח וממשיך להגיד לה את זה, אני חרמן בלי הכרה, מת לזיין אותה חזק מאחור מסובב אותה ומזיין אותה בדוגי מטורף, הגוף שלי נצמד אליה, הזין שלי כמעט בתוך הכוס הרטוב שלה, עכשיו מכניס אותו בחלקו ואז את כולו, היא מרגישה איך אני חודר אליה מאחור עמוק וצועקת בטירוף, בהנאה שלא רואים כל יום. אני משחק לה עם הכוס הרטוב, האצבעות שלי בכל מקום בזמן שהזין שלי מזיין אותה חזק.
היא נשכבת על הגב, אני גומר לה כמו מטורף ומשחק לה עם הדגדגן בזמן שהיא גומרת יחד איתי, אנחנו מתנשפים, צוחקים למוות, נשכבים על החול ושותקים, בעיקר שותקים, היא מעשנת את הסיגריה של אחרי ומעבירה לי שחטה. אני מחייך אליה, היא אליי ואנחנו מבינים שכאן מתחיל לו סיפור של גוף, מיצים ובעיקר אחלה סקס.