בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 לא התביישתי, הזמנתי נערות ליווי מדהימה מהמרכז, היא הגיעה אליי הביתה בדיוק בזמן שרציתי שתגיע. מישהי מדהימה, קטנה, פשוטה בחיים לא היית חושב שהיא עובדת בשירות כזה או אחר, היא בטח סטודנטית למשהו חשבתי לעצמי ודווקא אהבתי את זה.
כל מה שרציתי זו אישה, כולם מדברים על גברים ואת הפעם הראשונה שלי עם אישה חוויתי בגיל 16, שכבתי איתה לפני ששכבתי עם גברים וזה היה מדהים, לדעתי לא הבנתי את פשר הדבר אבל רציתי לחוות את זה בשנית. אני אוהבת גם נשים וגם גברים והייתי בלא מעט מסיבות מין אבל לא ידעתי איך פתאום אני פשוט יכולה להתנסות בשקט שלי ובדיסקרטיות שלי עם אישה ולהבין מה אני אוהבת באמת ולאיזה צד אני משתייכת עם בכלל? מי אני בכלל?

לא התביישתי, הזמנתי נערת ליווי מדהימה מהמרכז, היא הגיעה אליי הביתה בדיוק בזמן שרציתי שתגיע. מישהי מדהימה, קטנה, פשוטה בחיים לא היית חושב שהיא עובדת בשירות כזה או אחר, היא בטח סטודנטית למשהו חשבתי לעצמי ודווקא אהבתי את זה. ישבנו בסלון וצחקנו, סיפרתי לה על החוויות המיניות שהיו לי בעבר והיא הייתה קשובה ואפילו ניהלה איתי שיחה אינטליגנטית בחזרה. ככה ישבנו כמה שעות, מסתמן כי היא לא מיהרה כמו במצבים שאני נגיד רואה בסרטים, היא אהבה לשבת איתי. הערב ירד והחרמנות שלנו לא הגיעה, אנחנו לא בקטע או מה? יושבות, פתאום בטלוויזיה סרט מדהים חמישים גוונים של אפור, הסצנות, לפעמים זה מה שקורה, פתאום מבלי לשים לב זה התחיל לקרות גם אצלנו.

היא שמה עליי את הראש שלה והשד בצבץ לה מתוך החולצה, היא הייתה בלי חזייה, הפטמה שלה הייתה וורודה ומדהימה, הרגשתי איך אני לוקחת אותה לתוך הפה שלי ומלקקת לה אותה בהנאה אבל במקום היד שלי נשלחה בצורה טבעית אליה. היא שלחה יד אל השדיים שלי וחפנה אותם משחקת לי עם הפטמה עד שהיא הפכה זקורה. אוח, אני חרמנית אש חשבתי לעצמי תמיד אהבתי שנוגעים לי בפטמה, גם כשהייתי מזיינת גברים ויושבת עליהם קודם כל הם היו מוצצים לי את הפיטמה.

התחלנו להתנשק, פתאום הסרט לא עניין, האווירה התלהטה, החרמנות גאתה לה והנה זה בה,,, יש מצב שהכול טוב אצלי?
היא החלה ללקק לי את תנוך האוזן, הידיים שלנו מגיעות לכל מקום ואחת מהן כבר בתוך הכוס הוורוד שלה, משחקת לה עם הדגדגן ומתחרמנת עוד קצת. "אני מתה לרדת לך" אני אומרת לה מפסקת לה את הרגליים ומלקקת לה את הכוס בזמן שהאצבעות שלה משחקות עם הדגדגן שלי, חודרות פנימה והחוצה …"אממ אוח אל תפסיקי.. אני אומרת וממשיכה ללקק לה את הכוס הוורוד. פתאום היא מוציאה מהתיק שהיה לה בצד דילדו מדהים, מיומנת זו, אחרי הכול נערת ליווי לוהטת אני חושבת לעצמי בעוד היא נעמדת, עוטה אותו על המותניים שלי, מסובבת אותי ומתחילה לאט ובזהירות לזיין אותי איתו… אני צועקת, גונחת כמו מטורפת בזמן שהיא מזיינת אותי. אני מסובבת את גבי אליה, מתיישבת עליה, היא מזיינת אותי חזק והאצבעות שלה משחקות לי עם הדגדגן… אני מרגישה את המגע משני הכיוונים ומדמיינת מה היה קורה אם היה נכנס לפה עוד גבר ועוד גבר… אוח אני מתה על אורגיות.

אנחנו נשכבות זו על גבי זו ואני מזיינת אותה פתאום בעדינות.. "את יודעת לפעמים יש יום שמזדיינים ולפעמים יש יום שעושים אהבה ככה זה". אנחנו מתנשקות בלהט, הגירוי הולך וגובר, אני מרגישה את הכוס השעיר שלה מתחכך בכוס החלק שלי וזה אפילו מגרה אותי יותר ואנחנו פוצחות באורגזמה משותפת.. אורגזמה שמסמנת שזה לא הסוף- הלילה רק התחיל.