בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 אם אתם מחפשים מפגש מיני לא מחייב, אולי אתם נשואים או בזוגיות ורוצים לילה של סקס אחר, אולי פשוט בא לכם מין בלי להתאמץ יותר מידי או לחשוב על השלכות, נערת ליווי היא בהחלט אופציה מצוינת. אפשר למצוא נערות ליווי מהממות בכל רחבי הארץ (כבר לא חייבים לנסוע לתל אביב, יש נערות ליווי איכותיות בכל הארץ) שעובדות בבית שלהן, בתוך דירות דיסקרטיות או בבתי מלון.

 

מה ההבדל בין דירות דיסקרטיות לבין דירה פרטית של נערת ליווי?

נערות ליווי רבות מעדיפות לעבוד מתוך הבית הפרטי שלהן או דירה שהן שוכרות למטרת העבודה. הדירה שייכת רק לה או שהיא חולקת אותה עם עוד נערה, אבל הן לא עובדות באותו הזמן. הדירות מרוהטות ומעוצבות, יש בדרך כלל אמבטיה או ג'קוזי, מיטה מפנקת וכל מה שצריך ללילה לוהט. כל מי שמגיע לדירה שלה מגיע אליה ואין אף אחד אחר בסביבה – פרטיות מקסימלית.

 

בדירה דיסקרטית לאומת זאת בדרך כלל עובדות כמה נערות, פעמים רבות יחד באותה משמרת ומי שמגיע בוחר לו אחת (או יותר) והיא לוקחת אותו לחדר שלה בדירה. כמובן שהדירות הללו מאוד פרטיות, ממוקמות באזורים נסתרים יחסית בהם אין הרבה סיכוי שמישהו יראה אתכם נכנסים או יוצאים ואף אחד באזור לא באמת יודע מה מתרחש ממילא. אבל, מכיוון שיש יותר מנערה אחת, ויש גם גברים שבאים ונכנסים יש בכל זאת סיכוי לפגוש מישהו שמכירים,  קולגה ואם אתם נשואים או בזוגיות ולא מעוניינים בסיכוי הקטן הזה עדיף לכם לבחור נערה שעובדת בדירה משלה.

 

מה לגבי נערת ליווי בבית מלון? לא כדאי?

הכל שאלה של השקעה של זמן, כסף ומאמץ וכמובן – כמה הדיסקרטיות חשובה לכם. אפשר להזמין נערת ליווי לבית מלון, אפשר להגיע איתה ולקחת חדר יחד וכל מיני אפשרויות אחרות. אבל, בדיוק כמו עם דירות דיסקרטיות גם כאן יש סיכוי שמישהו יראה אתכם ויזהה אתכם (אנחנו מדינה קטנה אחרי הכל).

אם הפרטיות היא השיקול החשוב כאן, נערת ליווי שעובדת בדירה אקסקלוסיבית משל עצמה בהחלט עדיפה על האופציות האחרות. דירות אקסקלוסיביות.