בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 כל אחד והפנטזיות שלו, אני שנים עובד כסרסור אבל אף פעם לא שכבתי עם נערות ליווי. נשמע לכם מוזר? תתפלאו, אבל זה בהחלט יכול לקרות בדיוק כמו אצלי. אף פעם לא שכבתי איתן עד שהגיע מישהי מדהימה שהכרתי, לא תכננתי את זה.. אני בדרך כלל לא שוכב עם נשים שאני יוצא או מכיר אותן אישית.

הבטחתי לה לא מעט, היא הייתה מדהימה, היא גירתה אותי ואני לא אשכח איך היא נדלקה עליי.. לא יכולתי לעצור את זה, היא פשוט רצתה לזיין אותי ובואו יום שפגשתי אותה במכולת השכונתית של דרום תל אביב היא פשוט הלכה אחריי… "אני מתה שתזיין אותי" היא זרקה לי וזה נשמע לי הזוי אבל זה גירה אותי… יש לה אומץ.. מישהי שאני לא מכיר רוצה שאני אזיין אותה שאני אסרב?

הלכנו לדירה שלי, בתחילה היה נראה שאולי היא לא בסדר קצת בראש אבל את אלה אני הכי אוהב לזיין. היא השילה את המכנסיים שלי, התכופפה והחלה לרדת לי… מחממת את האווירה, מוצצת לי… "כן תבלעי, תאכלי אותי" אני ממלמל והיא יורדת לי, דוחפת את כל הזין שלי לתוך הפה שלה, מנשקת, שואבת, לא משאירה שום מקום לדימיון, הלשון שלה מדהימה.

אני חרמן אש, אני מת לגמור אבל רק רוצה לזיין אותה… "בואי אני רוצה לחדור אלייך" אני אומר לה היא מסתובבת אליי בדוגי ואני מזיין אותה חזק, מכניס לה לחור בעדינות את הזין שלי ומתחיל לזיין אותה, משחק לה עם הדגדגן תוך כדי ומת על האומץ הזה שלה… מטורפת.. אש במיטה.

אני נשכב על הרצפה והיא מתחילה לרדת לי בזמן שאני מפסק את הכוס שלה ודוחף את הלשון שלי.. "אוח הכוס שלך מושלם וורוד" אני אומר לה ומדהים, מרגיש את זה חזק.. אני מרגיש איך עוד שנייה אני גומר והיא מקדימה אותי, משפריצה לי את האורגזמה לתוך הפה… אני המום אבל מאושר יותר מתמיד וכל מה שיוצא לי מהפה זה…

"רוצה לעבוד אצלי"?- יש לי המון נערות ליווי שוות .