בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 אי אפשר היה להתעלם מקבוצת הבנות היפות, אשר בילתה בחוף הים באשקלון. הן היו משהו חריג בנוף הישראלי הרגיל והן משכו אליהן לא מעט עיניים רעבות של גברברים צעירים וחרמנים.

יותם, אחד מהחבורה, אזר מספיק אומץ לגשת לקבוצת הבנות ולפתוח איתן בשיחה קולחת. הן היו ארבע בנות שהגיעו לארץ לתקופה של שבועיים ממונקו. לאט לאט הצטרפו אליהם שאר הבנים שבחבורה, והם נהנו מיום של צחוקים ודיבורים על  החוף עד שעות בין הערביים.

באותו ערב הם נפגשו בפאב בטיילת, ושם החבורה המשיכו את ההתחברויות שלהם, השתייה זרמה כמו מים בשולחן הקולני הזה. היה משהו בבנות אלו אשר משך אליהן כמו מגנט, ההתנהגות שלהן הייתה מינית ומתירנית משהו, וליותם הייתה תחושה שהן עובדות במקצוע העתיק בעולם והוא אפילו לא ידע איך לגשת לזה ולשאול.

הלילה נגמר. כעבור יומיים החבורה נפגשה שוב בחוף הים ויותם אזר אומץ לשאול את ולרי אחת הבנות מה הן עושות בחיים. בלי להתבלבל ובשלווה מוחלטת היא אמרה לו שהן נערות ליווי. יותם השתנק והרגיש את אזור חלציו מתעורר לחיים. הוא דיבר עם חבריו בעברית וסיפר להם את  מה שידע. הם החליטו להזמין אותן ללילה של אורגיות (שהיה פנטזיה של כולם).

עוד באותו לילה הם שכרו דירה דיסקרטית בשביל ליל זיונים אינטנסיבי והגיעו לשם.

התשלום נקבע מראש, והכסף הונח על השולחן. הבנות היו לבושות בשמלות צמודות ומגרות,

והן בהחלט ידעו את העבודה. ולרי משכה אחריה את יותם, מפשיטה ממנו את בגדיו תוך שהיא חופנת את הזין שלו בידה ומעמידה לו אותו, מלקקת לו את הזין ומוצצת אותו בפיה , כשלידם מתחילים זיונים בין הבנים לבנות. אותן נערות ליווי פתחו את הרגליים שלהן לבנים שבחבורה, פעם שניים מהם מזיינים בחורה אחת במקביל, פעם הם מתחלפים ביניהם וכדומה.

אחת מאותן נערות ליווי  הצטרפה ליותם ולוולרי. בזמן שוולרי מצצה ליותם הבחורה השנייה ליטפה אותו וליקקה את פטמותיו, הוא השכיב את שתיהן אחת ליד השנייה והתחיל לזיין אותן בתורות כשהוא דוחף את הזין שלו לראשונה ואת אצבעותיו לכוס של השנייה ולהיפך.

הלילה נגמר לפנות בוקר כשכולם מעולפים מעייפות ומסיפוק