בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 התקשרתי לאותם נערות ליווי, זהו, בשלב מסוים רציתי מישהי שנראית מיליון דולר ללא פשרות, מישהי מדהימה. עיינתי בתמונות והבנתי שהתמונות אמיתיות, זה היה חשוב לי מאד, עברתי על המון תמונות, אף אחת לא עברה לי כמו שצריך והטעם שלי כל כך מסוים עד שהבנתי שזה לא בדיוק מה שאני צריך או רוצה עד שכמעט סגרתי את המחשב אבל אז צצה לי מישהי מדהימה, בחורה כבת 18
אני חרמן, כל הזמן חרמן, אבל לפעמים כשאין לי בת זוג נמאס לי לאונן, אני חייב את הסיפוק הזה כאן ועכשיו ויש פעמים שלא רוצה זוגיות. מכל הפעמים חששתי להתקשר לנערות ליווי, לא יודע למה לא עשיתי את זה אבל מה שבטוח שמה שאספר לכם עכשיו יגרה גם אתכם לשנות את ההרגלים ולחפש ריגושים מסוג אחר- אוח איזה ריגושים, רוצים לקרוא את היומן שלי? זה חלק ממנו והוא תיכף יספר לכם על הסקס הכי טוב שהיה לי בחיים.

התקשרתי לאותם נערות ליווי, זהו, בשלב מסוים רציתי מישהי שנראית מיליון דולר ללא פשרות, מישהי מדהימה. עיינתי בתמונות והבנתי שהתמונות אמיתיות, זה היה חשוב לי מאד, עברתי על המון תמונות, אף אחת לא עברה לי כמו שצריך והטעם שלי כל כך מסוים עד שהבנתי שזה לא בדיוק מה שאני צריך או רוצה עד שכמעט סגרתי את המחשב אבל אז צצה לי מישהי מדהימה, בחורה כבת 18 זה תמיד מגרה אותי הגיל הזה.. משהו בתולי כזה.. אז הנה היא, שיער שחור חלק ארוך, עיני עגל מדהימות, שפתיים שאין לתאר, קמט אחד אין, שדיים בתוליים כי אני לא מת על שדיים גדולים, גוף מדהים, רגליים ארוכות, מושלמת במלוא מובן המילה. אותה אני רוצה חשבתי לעצמי וכך עשיתי, הזמנתי אותה אליי.

אולגה, קוראים לי אולגה, אמרה לי הבחורה המושלמת הזאת שעובדת תחת נערות ליווי ואיזה כיף שהתקשרתי לשם. אולגה נכנסה אליי לדירה, היו לה גינונים שאין לתאר, מדהימה, זה משהו אחר לגמרי איך אומרים בסלנג? קלאסה של בחורה. היא נכנסה לבושה שמלת מיני שחורה מדהימה, נעלי עקב לק שחורות ואיפור מאוד עדין- מושלמת, בדיוק כמו שהבטיחו בתמונות.
היא לא בזבזה זמן, ת'אמת חשבתי שהיא יותר תמימה אבל איך שנכנסה לדירה התנפלה עליי, חייכה חיוך זומם וזה דווקא מצא חן בעיניי.. "את חמה אה".. אמרתי לה והיא ישר פתחה לי את הרוכסן, הוציאה את הזין הזקור נתנה לו חיוך והחלה למצוץ… "את אוהבת למצוץ אה" אני גונח והיא מוצצת מושלם, אני מת, רוצה לגמור אבל לא רוצה שזה ייגמר. היא מוצצת לי ואני מת ללקק לה את הכוס, אני בטוח שהוא מושלם.
אני משכיב אותה בעדינות על הספה של הסלון כי לא יכולתי להתאפק לקחת אותה לחדר השינה, נעליי העקב עוד עליה, אני מפשיל את השמלה, קורע את תחתוני התחרה שלה ונגלה לפני מראה מלבב, שפתיים ורודות של כוס מתוק כזה ללא שיער אוח אני מת ללקק.
אני מתחיל ללקק אותה, דוחף את הלשון שלי פנימה, מרטיב אותה טוב ככה שאוכל לחדור ולהרגיש את החדירה ,להרגיש את הכוס שלה נצמד לזין שלי. בשלב מסוים זה זהו, אני חייב לזיין אותה, היא לא שואלת אותי יותר מדי וכמו קוראת את המחשבות שלי. היא זורקת אותי על הספה ומתיישבת לי על הזין, מזיינת אותי חזק, אוח, אני מרגיש איך אני משחיל לה את הזין שלי והיא עולה ויורדת ואני מגורה רצח מת לגמור. אני מפמפם אותה עוד קצת, מרגיש איך זה מגיע עוד שנייה, הקונדום שלי לוחץ על הזין והוא מתמלא בזרע, "אוח אני מת עליך אני גומר" אני צועק וצוחק בלי הפסקה, מכניס לה את הזין שעדיין עומד יותר ויותר עמוק והיא מנשקת אותי ודוחפת את הראש שלי בתוך החזה הזקור והבתולי שלה.