בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 בדיוק סיימתי את לימודיי והייתי לפני גיוס, הוריי הציעו לי לצאת ולנקות את הראש לחודש באירופה… כך עשיתי ולצד כל החברים שלי נסענו לטיול מדהים, שכרנו בית מלון, רכב אבל משהו היה עדיין חסר ברקע..

ערב אחד שהתיישבנו על הבר הן נגשו אלינו, לדעתנו היו אלה נערות ליווי אבל למי אכפת? אנחנו הרחק מהבית, מההורים ומהכול רוצים לבלות, לפרוק עול והחברים שלי יצאו מגדרם, אני קצת פחות אבל כן זרמתי.

הנשים הגיעו אלינו, צחקו איתנו ומזגו לנו מהוודקה שהייתה על הבר.. לאחר שתדלקנו את עצמנו למוות הן הציעו לנו לגשת לחדר המלון שלנו… היינו שלושה והן גם היו שלוש נשים שוות במיוחד, סקסיות שאין לתאר, ממש נערות ליווי סופר מקצועיות.

הן לא בזבזו שום דקה מיותרת, לפני שהבנו מה קורה הן כבר הסירו מעלינו את הבגדים, אחת מהן התיישבה עליי, שלפה את הזין שלי ודחפה אותו לכוס שלה, דוהרת עליי בצורה מדהימה. בחיים לא היה לי סקס כזה אני לא מאמין שזה קורה לי גנחתי כמו מטורף, מזיין אותה כשהיא עליי והיא שולטת בקצב אבל גם אני, זה שלא האמין בטובין שיש לאותן נערות ליווי להציע.

החברים שלי התענגו על מציצה טובה, הן מצצו להן וכל פעם התחלפו ומצצו לחבר האחר. חגיגה של מיצים, ריחות משהו שאין לתאר… פתאום הן הסתובבו והחברים שלי דחפו את הזין הגדול והעומד שלהם לתוך הכוס הרטוב והחלו לזיין אותן בדוגי מטורף… התחת שלהן נע לקצב ואפשר לשמוע את זה ולהתגרות יותר ויותר.

אני מביט בהם ומתגרה יותר ויותר בזמן שהיא אוחזת לי בידיים ומזיינת אותי חזק, מתיישבת ודוהרת עליי כאילו אין מחר. אני מרגיש שזה בא וגומר לה בתוך הכוס…

"אני עומדת לגמור" היא צועקת לי את זה באנגלית וזה אפילו יותר מחרמן ואני צועק לה בעברית… "גם אני זונה שלי את רוצה להיות הזונה הפרטית שלי"… אנחנו מזיינים זה את זו וגומרים יחד בטירוף בזמן שהחברים שלנו מזמן כבר שכובים גמורים אבל מאושרים על הרצפה.