בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 נסעתי לדובאי, הסיפור שלי עם דובאי החל כשכולם נסעו לשם, היה לי פטיש רציני לפגוש נערות ליווי מדהימה כזאת, ערומה בלי כלום מסתובבת עם חיג'אב מדהים וגאלביה ומתחת שום דבר. זה היה חלום מאז ומתמיד שרץ לי בראש והייתי מת להגשים אותו לא מהיום .

הנזם באף הדליק אותי ויכולתי לראות את זה בכל פעם שהייתי גולש באתרי סקס לוהטים במיוחד. וואו זה היה מדהים, כשנסעתי החלטתי שאני פוגש אחת כזו שווה וכך זה היה. חבר בא איתי ואמרנו שאנחנו הולכים על זה בענק, החלטתי שאנחנו עושים אורגיה ומרגע שנחתנו עם המטוס בבית המלון המשולם הן כבר חיכו לנו בחדר.

הכול נעשה כל כך מהר, הן פינקו אותנו בחדר כאילו היינו כמו שייח סעודי וחבורתו. אחת מהן רקדה ופתאום כשהשילה את החיגא'ב התגלה לי מראה מדהים ביותר. אישה מדהימה, שפתיים אדומות ,גוף מושלם וחטוב ושיער ערווה מדהים שהיא לא הסירה.

נשכבתי על השטיח הגדול בחדר והיא פשוט ניגשה אליי בזמן שהחברה שלה מתלבשת על החבר החרמן שלי. הן מנשקות אותנו בלהט, אני מרגיש איך כל נקודה בגוף שלי בוערת, אני מרגיש איך האצבעות שלי הולכות ישירות אל החור המתוק הזה שלה, הכוס השיער והמושלם הזה שלה והיא מביאה לי ביד בלהט. מעפעפת לי עם העיניים וזה מגרה אותי יותר.

אני מוריד את הראש שלה למטה והיא מתחילה למצוץ לי בזמן שהאצבעות שלי מטיילות בתוך הכוס הרטוב שלה, היא נאנחת, אני יכול לשמוע את הגניחות שלה ומזה מרגיש לי מדהים.

אני מרים אותה מעליי והיא יושבת עליי מזיינת אותי בחוזקה, אני מרגיש שעוד שנייה אני רוצה להשפריץ לה בדיוק שחבר שלי מבקש להתחלף ואז נתקל בחברה הלוהטת שלה, זו שמזיינת אותי ומפנה לי את הגב.

עולה ויורדת, יורדת ועולה, אני רואה אותה ונדלק מזה יותר ויותר… אני משפריץ את הזרע שלי לתוכה בזמן שהחבר שלי מקבל את המציצה של החבר שלי וממלא את הפה שלה בזרע שלו.

אנחנו נשכבים יחד על השטיח, צוחקים, הן מציעות לעשות לנו  סיור בדובאי ואנחנו מציעים להן להישאר איתנו יום שלם ביחד…

אנחנו מתלבשים, מתארגנים ליציאה ואז אני מרגיש ששוב פעם עומד לי ואני רוצה לזיין אותה חזק… אני מושך אותה פנימה, סוגר את הדלת ואנחנו מתחילים ביחד סיבוב שני לוהט יותר מתמיד.