בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 הוא הסתובב ברחובות סינגפור, נהנה מהעיר השוקקת ומלאת החיים בשעות הלילה המאוחרות. חגיגות השנה הסינית החדשה היו בעיצומן, והמוני חוגגים היו ברחובות. נהנים מפסטיבל צבעוני ומלא חיים.

תוך כדי טיול, הגיע לרחוב צדדי ושקט יחסית, ונכנס לאחד מבתי התה שהיו בצידי הרחוב. לאחר שהזמין לעצמו שתיה ומשהו לאכול, הביט החוצה מהופנט מהחגיגות. ריח של בושם עדין עלה באפו, והוא סובב את פניו לראות מאין מגיע הריח. מולו עמדה בחורה צעירה, מדהימה ביופייה, לגופה קימונו מסורתי שעטף גוף מושלם. היא חייכה אליו קלות כשהגישה לו את מבוקשו, ושאלה אם  ירצה שתארח לו חברה בזמן שהוא נמצא במקום.

הוא הזמין אותה לשבת לידו, לא מודע לזה שהיא אחת מאותן נערות ליווי שעובדות במקום. בזמן שאכל ושתה לאיטו, התחככה בו אותה נערה והוא הרגיש זרמים חשמליים עוברים בגופו. הוא חש בהתעוררות מהירה בחלציו, הזין נעמד לו כמו עמוד בין רגליו. הוא שמע סיפורים רבים על אותן נערות ליווי, אולם לא תאר לעצמו שייתקל באחת מהן, במיוחד לא חשב שתתחיל אתו אחת מהן. הוא שילם את החשבון בחופזה והם יצאו מבית התה. כשהגיעו לחדרו במלון הוא סגר אחריהם את הדלת חסר סבלנות להרגיש את הזין שלו בתוכה. היא הייתה קטנת ממדים ונראתה לידו כמו אחותו הקטנה. כשהוריד ממנה את הקימונו שלבשה נגלה לפניו גוף חלק כמשי, לבן כחלב ומושלם. הוא הניף אותה בידיו, הזין שלו כבר נמצא מחוץ למכנסיו, במכה אחת הוא הוריד אותה על הזין הזקור שלו. הכוס החם והרטוב שלה הכיל את כולו, והוא התחיל לזיין אותה בעמידה, כשהוא משעין אותה על דלת החדר. רגליה היו כרוכות סביב מותניו, ושדיה מול פניו. תוך כדי זיון בקצב גובר והולך הוא מצץ את שדיה בזה אחר זה, מעמיד את פטמותיה ונהנה מחום גופה. הוא גמר בתוכה אחוז אמוק, בצעקה שבקעה ממעמקי גרונו. כשהזין שלו עדיין בתוכה, הוא הלך אתה למקלחת, ושם, מתחת לזרם של מים חמים על גופם הוא זיין אותה כמו מטורף שוב ושוב בכל חור אפשרי, עד שכבר לא נשאר בו דבר.