בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 המסיבה הייתה בעיצומה באחד ממגדלי היוקרה בתל אביב. דירת הגג חלשה על כל גג הבניין, ואורחי המקום נהנו מכל רגע, מוסיקה ואוכל ברמה ומצב רוח טוב ומרומם. המארח הסתובב מדושן מעונג, לאחר שחתם על עסקה שהכניסה לכיסיו רווח עצום. כטוב ליבו עליו, החליט לפנק את אורחיו בהפתעה והזמין למסיבה שלוש נערות ליווי ממכון הליווי המועדף עליו. הבנות שם היו ייחודיות ומדהימות, והצדיקו בהחלט את התשלום הגבוה אותו גבו תמורת שירותיהן. מעבר לסקס פנומנלי ובלתי נשכח, הן היו חכמות במיוחד, בעלות ידע נרחב במגוון נושאים ובעלות נימוסים וגינונים שלא ביישו אף אחד.

שלושה מהאורחים שהגיעו בגפם, והיו בין הלקוחות הקבועים והמבוססים של המארח, נהנו מחברתן של אותן נערות ליווי. הם הורגלו בהפתעות מסוג זה במסיבותיו ל המארח שלהם, וקיבלו אותן בברכה כל פעם מחדש. החלק הפנימי של הבית היה מחוץ לתחומי המסיבה, שם כבר הייתה חגיגה מסוג אחר. "אח, כן, אחחחחח" גנח עילאי כשהזין שלו נוגח בתוכה של אחת מאותן נערות ליווי. הם היו באחד החדרים הפנימיים, גופה המושלם משגע אותו. הוא הרגיש את הכוס שלה רותח ולח, והגביר את הקצב כשהרימה את אגנה לקראתו להכיל את הזין שלו עמוק יותר בתוכה. "חזק, תכניס אותו חזק יותר" צעקה לו בצרידות. קולה לא נשמע מחוץ לדלת החדר בו היו, המוסיקה כיסתה על קולותיהם. עילאי יצא מתוכה ונשכב על גבו. היא התיישבה עליו ברכיבה, רגליה צמודות למותניו. היא כיווצה עליו את נרתיקה, עולה ויורדת ממנו בקצב הולך וגובר. עילאי אחז במותניה, הרים והוריד אותה כשהיא קישתה את גבה אחורה, והמשיכה לרכב עליו.

הוא גמר בתוכה בפראות, ידיו חופנות את שדיה הלבנים והעומדים כאגסים. הזין עוד עמד לו, לא מראה סימנים של נפילה ועילאי התחיל שוב לנוע בתוכה. הוא התיישב, כשהיא עליו, והפך אותה על בטנה. הזין שלו מחוץ לגופה לשניות ספורות. היא פישקה את רגליה כשעילאי שיחק בישבנה וטפח עליו קלות. הכיפה של הזין שלו צמודה לפי הטבעת שלה. כשהייתה מוכנה לקראתו, דחף את עצמו פנימה במלוא הכח, גומר בפראות בתוכה בפעם השניה.