בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 איך הגעתי מהצפון הרחוק אל חייהן של נערות ליווי בירושלים – הסיפור של לולה

לא נולדתי עם השם לולה, הוא הגיע אלי כשעברתי לירושלים לפני 3 שנים. נולדתי רחל, רוחל'ה הקטנה, הקטנה ביותר מבין 8 ילדים מעיר שקטה בצפון הרחוק. עיר בעיקר של הציבור החרדי מוקפת ירוק ומנומנמת. אבל היום, היום אני לולה וכבר לא כל כך קטנה, לפחות לא באופי, עדיין נשארתי סוג של טינאייג'רית בגופי, כולי מטר שישים ורזונת, פנים של נערה, שיער ארוך ארוך כמעט עד המותניים הצרות. אפילו החזה שלי נשאר קטן, הירכיים רזות והקול שלי עדין וילדותי כמעט. אתם בטוח שואלים את עצמכם בשלב הזה: “לולה… מה לך ואל נערות ליווי בירושלים ? איך לעזאזל הגעת לכאן בכלל?”
אהה… לשם כך באתם לא? בשביל הסיפור שלי? בשביל לדעת איך ילדה טובה, בת 18 תמימה וחסודה הפכה לאחת מיני נערות ליווי בירושלים ?

מוכנים? קדימה!

כשהייתי בת 18 הייתה לי שכנה, היא הייתה מבוגרת ממני בשנתיים, יפה מאוד ומרשימה, לא נשואה עדיין למרות שבגיל שלה כבר בטח הגיע הזמן. הייתי אצלה המון והיא אצלי, בילינו הרבה זמן יחד. בזמנו אני הייתי באמת ילדה תמימה אבל היא… איכשהו פחות. יום אחד היא שאלה אותי אם הייתי רוצה לקנות לעצמי דברים חדשים, ככה, בכיף שלי, בלי לעבוד הרבה. נו… בטח שכן, עניתי לה. היא אמרה לי שהיא מכירה מישהו שיתן לי ולה כסף אם נבוא אליו הביתה ונתנשק לידו. באותו רגע חשבתי שהיא צוחקת, בהתחלה רציתי להגיד לה לא אבל משהו בהצעה שלה סיקרן אותי מאוד אז הסכמתי. היא הביאה אותי לדירה במרכז העיר, עלינו במדרגות כשהיד שלה על המותן הקטנה שלי. את פנינו בירך בחור גבוה ומבוגר.

החברה שלי לא בזבזה זמן, כמו מקצוענית, לקחה ממנו כסף, לקחה את היד שלי ומשכה אותי לספה. “ בואי, עכשיו מתנשקות והולכות מכאן" והיא פשוט… הצמידה את עצמה אלי ונישקה אותי בחוזקה.

“כמה תתן לנו אם נעשה עוד דברים? 200 ש"ח לכל אחת לשעה הולך?” לא האמנתי שהמילים הללו יצאו לי מהפה. הפה שלי!
והחברה שלי? רק חייכה, מרוצה מעצמה. באותו יום חזרתי הביתה עם כיסים מלאים במזומנים וכמובן שהמשכתי להגיע לדירה שלו חודשים אחרי לעוד. עם הזמן הוא התחיל לשלם לי על כל מיני אקטים מיניים עד שבסופו של דבר פשוט עשינו סקס. מצאתי שאני נהנית איתו ונהנית לא פחות מהכסף.

אחרי חצי שנה החלטתי שזהו, אני עוברת מכאן. החלטתי על ירושלים, מספיק רחוקה אבל מספיק מוכרת לי כדי שיהיה לי נוח מכל הבחינות. פרסמתי מודעה באתר של נערות ליווי בירושלים והתחלתי לעבוד. גיליתי שהגוף הקטן שלי הוא דווקא יתרון גדול, הפכתי לפופולרית, מבוקשת … לולה הקטנה, הלוליטה של ירושלים.