בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 ערב טוב,

אני בטוח שציפיתם לקרוא וידויים של נערות ליווי באילת, אבל אני בעצם גבר, גבר אמתי, ורציתי לחלוק אתכם את הסיפור האמתי שלי. לא מזמן חגגתי יום הולדת של גיל חמישים, חצי מאה כבר עברה לה, ואני חייב לשתף אתכם בפטיש או בתחביב שלי. קוראים לי שרגא, דרך אגב, נעים להכיר. מצב הכלכלי שפר עליי, מה שמאפשר לי לשכור נערות ליווי באילת על בסיס קבוע, מספר פעמים מדי חודש בחודשו, על מנת בעיקר להרשים את החברים שלי בכל מיני אירועים עסקיים או חברתיים שאנו מגיעים אליהם. אני ממש נהנה לראות את הקנאה הצורבת במבטים שלהם, כשאני נכנס למקום האירוע מלווה בנערת ליווי מרשימה. משום שמערכת זוגית רחוקה ממני והלאה, בפרט לא עם בחורה שגילה חצי משלי, גיליתי שזה פשוט נפלא לעצבן את הידידים שלי, אף הנשים והן הגברים, שהם היו מתים להחליף אותי. כל הנשים היו מוכנות להיפטר ממנה בשנייה אחת, וכל הגברים היו מעוניינים לזיין אותן.

אף פעם לא עשיתי סקס עם נערות ליווי באילת. חרף העובדה שבצעירותי סקס היה כל מה שעניין אותי, במציאות העכשווית הדרך הכי מהימנה לעשות סקס מלווה בוויאגרה, מה שהופך את הסקס להרבה פחות מושך. נערות הליווי שמתלוות אליי למפגשים הללו הן מלח הארץ. הן משכילות, אינטליגנטיות, מבריקות, וכמובן נראות מיליון דולר. אני מוכן לשלם כמה שסוכנות הליווי תדרוש ממני, אין לי תקרת גג לסכום שאוציא על נערות ליווי באילת, ובלבד שתהיינה מוצלחות ושנונות, ויפות מראה. נשות שיחה אמתיות. למרות שאין פה שום מקום לסקס, אני מוסיף טיפ כפול ממה שדרשה סוכנות הליווי, על מנת לטפח ולשמור לי בסטנדביי את אותן נערות ליווי באילת.

במידה והאירוע נגמר מוקדם מדי, אני חוזר עם נערת הליווי לבית שלי או שלה, וצופים יחדיו בסרטי מתח. סרטים שכל אחד אוהב. אני מקפיד לשמור על הגבולות שלי. כבר למן ההתחלה אני מיידע את נערת הליווי שלא ממש מעניין אותי שאר הלקוחות שלה, וכמו שאני לא רוצה שהיא תדבר עליי אתם, כך אני לא מעוניין שהיא תדבר אתם עליי. מדובר על עסקת לילה חופש תמורת תשלום, שבו נערות ליווי באילת זוכות לשחק במשחק תפקידים תוך כדי משהו באוויר שמשדר מיניות, אבל לא מתממש.