בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 את המפגש הזה אי אפשר היה לשכוח, דניס חזר בדיוק מארצות הברית וחיפש רגע עם עצמו, רגע לפנאי, לכיף כזה מסוג אחר. כשהכירו לו נערות ליווי באזור הוא הסתייג אבל כשהגיע דרך פורטל אחד מדהים הבין שזה אכן עומד להתרחש, זה אמיתי יותר ממה שתיאר לעצמו והוא יותר מכולם חיפש מקום דיסקרטי ושירות דיסקרטי מעבר למראה, לניקיון וכל השאר. דניס היה מאוד בררן וכשלא הייתה לו בת זוג הוא התנזר תקופה עד שלא יכול היה יותר.

כשפגש אותה היא הגיעה לבית המלון בדיוק כמו שקבעו, היא חיכתה לו שם במלוא הדרה, לבושה בחלוק ומתחת שום דבר, ערומה כביום היולדה. לפני שהכול התחיל הוא כבר היה בתוכה, הזין שלו זז בה במהירות שאין לתאר, מדי פעם רצה לא לגמור ועצר את זה אבל בשלב מסוים הוא פשוט התפוצץ כמו לבה ענקית. גמר לה בפנים כמו מטורף, הזרע שלו ניגר לכל נקודה ונקודה ובשלב מסוים הוא היה חייב להיעצר ולנוח.

הוא נח אבל היא מבחינתה לא נתנה לו רגע מנוחה, "יש לך כוח אה"? שאלה והוא לא אמר דבר חוץ מזה שלקח אותה, הוריד אותה למטה ודחף את הזין העייף במעט לתוך הפה שלה. בשניות הוא קיבל זקפה, בשניות היה בתוכה, מזיין את הפה שלה חזק, מדי פעם היא לוקחת נשימה והוא מרגיש איך הוא חודר לתוכה ללוע עמוק לתוך הגרון שלה.

"את יודעת את העבודה אה"… הוא אמר והמשיך לתת לה למצוץ בטירוף, היא מוצצת והוא מרגיש איך עוד שנייה הוא מגיע לאורגזמה שנייה בקלות. היא מפסיקה למצוץ את הזין והוא מרים אותה עליו, מזיין אותה חזק בעמידה, מזיין אותה בכוח ומרגיש איך האורגזמה הבאה מגיעה שוב אבל עוצר את זה שוב. הוא יוצא מהכוס הרטוב הזה שלה ועובר אל תוך התחת הלך והמושלם שלה, שם לה קצת ווזלין בחור המתוק הזה ומרגיש איך התחת היפה שלה נסגר על הזין שלו….

הפעם הוא מרגיש איך שניהם גומרים ביחד,,, "אני גומרת אני מרגישה את זה" היא אומרת וזה מרגיש לו כמו הסרט הכחול הכי טוב שחווה אי פעם. הם גומרים ונשכבים זה לצד זו, מעשנים את הסיגריה של אחרי, תוקעים מבט זה בזו, מבינים שזה הסקס הכי טוב שחוו יחד וקובעים להיפגש בשנית, באותו מקום, בשעה אחרת…