בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 היא הגיעה אליי כחלק ממתנה ליום הולדת, לא הייתי מוכן לזה, החברים שלי הפתיעו אותי במשהו שמעולם לא הייתי מורגל אליו. אני עם נערות ליווי? קצת מוזר היה להגיד את זה אבל אחרי החוויה שחוויתי זה באמת היה מדהים ביותר. אין כמו לקבל מתנות ליום הולדת מהסוג הזה. היא היית מושלמת, הגיעה עם מעיל שחור ארוך, על פניה מסיכה, היא התאימה את עצמי ליום הולדתי שחל בפורים.

היא הייתה לבושה בבגד גוף קטנטן מתחת למעיל אותו מיהרה להסיר. היא כמו קפצה מתוך עוגה. הפתיעה אותי, לבושה בבריות סקסיות, נעלי עקב מושלמים ושפתיים שאי אפשר לפספס.

היא החלה לגעת בי, סחבה אותי אל חדר השינה מבלי לדבר יותר מדי… כשבאתי לשאול אותה שאלה היא פשוט סתמה לי את הפה ולקחה אותי ישירות לחדר, סוחבת אותי בידה כאילו הייתי ילד קטן אבל זה גירה אותי יותר.

היא התיישבה על קצה המיטה, פתחה את אבזם מכנסיי, שלפה מתוכם את הזין שלי והחלה למצוץ לי, דוחפת את כל הצינור המדהים הזה שלי לתוך הגרון העמוק שלה. מוצצת, שואבת את כולי כאילו נולדה לזה.

זה גירה אותי ברמות, הרגשתי איך אני משהה את הגמירה ולא רוצה לגמור, רוצה לתת לזה עוד כמה רגעים. אני מרגיש איך הלשון שלה משחקת לי עם הזין, מלקקת את העטרה ואז דוחפת את כל הזין עמוק לתוך הגרון שלה.

לאט ואז במהירות.. מוצצת בהנאה גדולה ואז זה מרגיש לי בלתי נמנע, אני מרים אותה, משליך אותה על המיטה מפסק את רגליה ומתחיל ללקק אותה, מוצץ את המיצים המדהימים שהצטברו בתוך הכוס הלח והמתוק הזה שלה… מלקק אותה, חודר עם הלשון שלי פנימה ואז רוצה לזיין אותה ממש…

מפסק את רגליה עוד קצת, הרגליים שלה נכרכות סביב האגן שלי, אני מזיין אותה, מכניס לה את האיבר שלי פנימה, הכוס שלה כל כך חם וצר… "אוח את מדהימה" אני זורק לעברה ומזיין אותה בעדינות ואז מגביר את הקצב, שטוף חרמנות מת לגמור בתוכה ובשלב מסוים זה קורה… "אני גומר" אני צועק ואז משיב לעצמי את מנוחת הלוחם!