בננה פורטל דירות דיסקרטיות


הם נסעו לסין לסדרת פגישות עסקים. חבורה של חמישה גברים, אנשי עסקים מובילים, שרק חיפשו איפה עוד אפשר להקים סניפים של רשת מלונות הבוטיק שלהם. השוק הסיני לא היה פשוט לחדירה, אולם המוטיבציה להצליח בכל מחיר והעקשנות הישראלית הטיפוסית הניעו אותם להמשיך בכל הכוח ולא להרפות עד שיצליחו. הם ידעו שברגע שיקימו את מלון הבוטיק הראשון שלהם בסין, השמיים הם הגבול והם יוכלו לנוח על זרי הדפנה מבחינה כלכלית. אחרי שבוע עבודה אינטנסיבי מול עמיתיהם הסיניים, הם הגיעו אל עמק השווה והחלו לחתום על הסכמי עבודה וחוזים מלאים בסעיפים ותתי סעיפים משפטיים ומסובכים. עסקת הענק עמדה לצאת אל הפועל והם חשו איך כל המתח שליווה אותם במשך חודשים ארוכים מתחיל להתפוגג. המארחים הסיניים שלהם עשו הכול כדי שירגישו בנוח ככל שניתן.

עוד באותו ערב, לאחר שהחתימה האחרונה כבר נחתמה, הם נשמו לרווחה. הם הוזמנו לארוחת ערב חגיגית למחרת באחד ממלונות הבוטיק  של מנכ"ל רשת מלונות הבוטיק מולו הם עבדו. הם הגיעו בלבוש רשמי,  נינוחים ומשוחררים מלחצי עבודה ונהנו מכל רגע במהלך ארוחת הערב. המסיבה נמשכה באולם פרטי, הרחק מעיני שאר אורחי המלון, משום מקום הופיעו מספר בנות מדהימות ביופיין, ונצמדו לישראלים שבחבורה. "תהנו, נערות ליווי אלו יספקו את כל צרכיכם." חייך אליהם המארח, והם הרימו גבה בשובבות. לא עבר זמן רב והם מצאו את עצמם בסוויטה ענקית במרומי המלון, עוברים חווית סקס מהסרטים שרק יכלו לחלום עליה. הם שמעו הרבה על איכותן של נערות ליווי סיניות, והנה, הן הוגשו להם על מגש של כסף. כמה שהן היו קטנות ממדים, הגברים הופתעו מיכולתן להכיל את גודל הזין של כל אחד מהם. הן היו חסרות מעצורים, כל אחד מהם נהנה מטיפול אישי וצמוד. הם היו פזורים ברחבי הסוויטה, מזיינים אותן בפראות. הכוס הקטן של כל אחת מהן היה רטוב וחם כמו אש, והן הטריפו אותם באנקות ההנאה שלהן. בין זיון לזיון הם התחלפו ביניהם, כדי שכל אחד ירגיש את כל אותן נערות ליווי שהוצמדו להם. כל החורים נפתחו שם, והזרע שלהם נשפך במשך שעות ארוכות.

יומיים לאחר מכן הם כבר היו על טיסה חזרה לארץ. לנשותיהם הם סיפרו על הצלחת העסקה, משמיטים במכוון את ליל הסקס עם אותן נערות ליווי סיניות.