בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 תתפלאו, יש דבר כזה, תמיד היה לי פטיש למישהי דתייה, להיות עם מישהי כאילו חסודה אבל זונה גמורה. וכך, ביקשתי מאותו משרד נערות ליווי שישלחו אליי הביתה מישהי מדהימה ביותר אבל צנועה מבחוץ כמו שאומרים. היא הגיעה עם הפאה, הבגד העדין, חצאית ארוכה, חסודה כמו שאני אוהב ואם לומר את האמת זה חרמן אותי בטירוף שאין לתאר.

היא הגיעה אליי, שוחחנו קצת והיא סיפרה לי שהיא חייבת להתפרנס ממשהו נוסף אבל לא אמרה כלום על האמונה שלה. שתינו קצת קפה והיא סיפרה לי שהיא חזקה בעיסוי… "בדיוק נתפס לי הגב" אמרתי לה ונשכבתי על המיטה לא לפני שהיא ביקשה שאוריד את כל הבגדים ואשאיר את עצמי עם מגבת מעל הישבן שלי.

אני מחכה לה בחדר ולמרבה ההפתעה היא מתחילה להשיל מעליה את כל הבגדים ומצניעות אני רואה אישה מיומנת עם גוף פצצה עם כוס מגולח מושלם ובריות… אוח זה גירה אותי בצורה שאין לתאר…

הסתובבתי, זה היה חזק ממני, הזין שלי עמד והיא ישר ניגשה ועיסתה לי אותו עם השמנים שהיו לה ביד… היד שלה עולה ויורדת ועולה ויורדת ופתאום הזין שלי בתוך הפה שלה, היא מתענגת עליו שאין לתאר.

היא מטפסת על המיטה והיא על ארבע, האצבעות שלי מוצאות את הדרך אל הכוס הרטוב שלה משחקות עם הדגדגן המשולם. היא מסתובבת עם הכוס לפרצוף שלי ומתחילה למצוץ לי שוב רק הפעם הדגדגן שלה בתוך הפה שלי.

אני גומע אותי לתוכה, הריח שלה כמו ריח של תינוקת מדהימה. אני מוציא ומכניס את האצבעות ובין לבין מזיין אותה עם הלשון שלי עד שהזרע שלי נפלט לכל מקום… הוא בתוך הפה שלה, היא גומעת אותו לתוכה וגומרת כמו מטורפת…. נותנת לזה לסחוף אותה למקום שאין ממנו חזרה.

"אוח תראה כמה רטיבות יש לי שם.." היא אומרת ואני עונה… "כן אני מרגיש את זה תגמרי.. אני רוצה לשמוע אותך גומרת, צועקת… "

אנחנו גומרים ומשתרעים זה על זו… ולפני שאני מבין מה קורה היא שמה את הכיסוי על הראש ונעלמת לעומת שבאה.