בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 "אני רוצה שתזיין אותי כאן ועכשיו" אלו היו המילים הראשונות בכל פעם שהוא היה פוגש אותה, מישהי מדהימה מתוך נערות ליווי שאהב ואימץ כחלק שגרתי מחייו. לא חיפש קשרים רציניים רק אותה, בכל פעם היה מזמין את א' המדהימה ואף פעם לא נמאס לו ממנה. הקול שלה, הריח שלה, הכול שיגע אותו וכך גם השליטה המלאה שלו עליה, הוא אהב לשלוט בה אבל יותר אהב את זה שהיא אפשרה זאת בכזאת חופשיות.

הצחוק שלה, השפתיים המושלמות, השליטה הכול ביחד היה בהחלט מושלם, מרגע שהיא נכנסה אליו לבית המלון היא הורידה את הבגדים והוא זה שהרגיש את הצמרמורת העזה, הוא עזר לה להוריד את המעיל והזין שלו עמוד כמו טיל. הוא כבר לא יכול היה לחכות ולו לדקה, רצה להצמיד את השדיים שלה ולמחוץ לה את השדיים כמה שיותר חזק וללקק פשוט ללקק אותה.

"בוא תזיין אותי כאן ועכשיו" היא לחשה לו בחזרה וזה עוד יותר חרמן אותי, היא הייתה רטובה כל כך שזה גירה אותו לאין שעור. בדיוק בשלב הזה הוא השיל את מכנסיו מעליו והחדיר את הזין ישירות אל הכוס שלה, הוא רוצה לגמור כמה שיותר מהר וחזק, זה מדליק אותו, הכוס הצר והרטוב שלה היה כל כך מדהים ומזמין שאין לתאר.

בלי קונדום וללא שום בעיה, "אני רוצה לגמור בתוכך" לחש ואז זה הפך לצעקה אחת גדולה, הקצב שלו הלך והתגבר, הוא הרגיש איך הזין שלו חודר אליה יותר ויותר. אני רוצה שתגמרי יחד איתי הוא צעק וסטר לישבן שלה עוד פעם ועוד פעם ללא הפסקה וזה גירה אותה יותר ויותר בעודו מושך את שערה לאחור ומגרה אותה לבלתי היכר.

"אני גומרת אני מרגישה את זה בא" היא אומרת וזה מדליק אותו יותר הוא מרגיש איך הוא משפריץ עוד רגע והנה זה קורה גם לו.

הם גורמים יחד…. היא גונחת והוא גונח.. ."אוח אתה מושלם" "איך אני אוהב לזיין אותך חזק". "אני מת לתת לך את זרע שלי" הוא לוחש ואז גומר לה בתוכה, הם נשכבים זה על זו ונרגעים, נרגעים ממה שהיה האקט המושלם ביותר.