בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 היא שילבה את עבודתה כמעסה יחד עם עבודתה כמזכירה רפואית. מספר הטלפון שלה לתיאום עיסויים היה ידוע ללקוחות מעטים בלבד, הכול דיסקרטי לחלוטין. בכל זאת, עיסוי ארוטי שנעשה במגוון דירות דיסקרטיות שמושכרות לפי שעות. מוטי הגיע אליה לגמרי במקרה, כשהגיע למכון בו עבדה כמזכירה וקבע תורים לפיזיותרפיה אחרי תאונת דרכים. הוא לא יכול היה להוריד ממנה את עיניו, סקסית מטורפת, ציפורניה משוכות בלק אדום, שערה השטני גולש על כתפיה מעניק מסגרת מושלמת לפנים מהפנטות. היא הרגישה במבטיו, אולם בחרה להתעלם בינתיים.

יומיים לאחר מכן הגיע לטיפול ראשון, היא קיבלה את פניו בחיוך ושאלה לשלומו. כשהתלונן על כאבים בלתי פוסקים וגב תפוס אמרה לו שעיסוי טוב ומפרק יכול להיות פתרון טוב. חיוך ממזרי היה בזווית פיה, הוא לא פספס אותו וחייך אליה חזרה. "לו רק הייתי מוצא מישהי שתפרק אותי…" השיב בשקט. כשיצא מהטיפול, היא קראה לו אליה ונתנה לו שני תורים נוספים. בדף למעלה היא רשמה את מספר הנייד שלה. "לעיסוי של פעם בחיים, פירוק במלוא מובן המילה….." הוא לא היה צריך יותר מזה, חייך ויצא. עוד באותו ערב הוא התקשר, והם קבעו להיפגש. היא נתנה לו כתובת של אחת מאותן דירות דיסקרטיות.

אווירה של אינטימיות קיבלה את פניו כשהגיע,  נרות ריחניים דלקו בפינות הבית, מוסיקה ברזילאית נשמעה בשקט והוא הרגיש איך הזין שלו מתרומם. היא לבשה לגופה המושלם חלוק מגבת לבן וקצר, מבליט חזה חצוף ועומד. מיטת עיסויים מתקפלת עמדה באמצע הסלון, בלי מילים הוא התפשט לגמרי ונשכב. הוא לא ציפה לזה. היא נשכבה מעליו ערומה, גופה משומן לכל אורכו והחלה בעיסוי חושני בעזרת שדיים שנלחצו אל גבו, כשידיה משפשפות את הזין שלו באיטיות תחילה. מגבירה את הקצב ומביאה אותו לגמירה כעבור זמן קצר. הוא התהפך על גבו, הזין עוד עומד כמו עמוד. כשרכבה עליו בפראות, הרגישה את הזין הגדול שלו נכנס אליה עד סוף הנרתיק. ידיה מעסות את חזהו תוך כדי זיון, ידיו על מותניה. הוא הקפיץ אותה עליו, מהר יותר ויותר, גומר בתוכה בצעקה.

את העיסוי הוא קיבל אחר כך…