בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 במשך שנים אני עובד באותו המקצוע, אני אוהב להיות מעסה זה אחד הדברים שאני הכי אוהב לעשות וגם נהנה מזה על הדרך. את המתאמנת הזאת פגשתי במקרה כשעבדתי בחדר כושר בתור מעסה של ספורטאים. היא הגיע אליי עם גוף תפוס, התלוננה שהכול כאוב אצלה והיא צריכה שחרור מידי.

תוך כדי שאני מעסה אותה היא ממש הטרידה אותי מינית, מבחינתי זה דווקא היה מאתגר אז לא התלוננתי ולו לרגע. היא אחזה את הזרוע שלי שאני מעסה את המקום הכאוב שלה והתרשמה מהשרירים…"וואו איזה שריר" היא זרקה לעברי ואז שאלה אותי כמה זמן אני מעסה ואם אני גם בקטע של עיסוי אירוטי … "אני מוכנה לשלם לך לא מעט" זרקה לעברי וישר מה שראיתי בעיניים זה חרמנות, עונג וכסף כמו כולם.

הורדתי את המגבת ממנה, הפעם הכול היה חופשי והרגיש מותר, הכוס שלה היה מושלם, מגולח בצורה מדהימה. רציתי כל כך לאכול לה את הדגדגן אבל התאפקתי ובשלב הראשוני רק טיילתי לה על האזור, האצבעות שלי פלשו לכל מקום ויכולתי לראות את הגוף שלה מתפחלץ, רוצה ממני עוד ועוד.

המגע של הגוף שלה היה מדהים, רך, גוף שנע איתי בתנועה מעגלית שאין לתאר היא כאילו מובילה את האצבעות שלי להיכנס לתוכה, להרגיש אותה כאילו אני מזיין אותה עם האצבעות.

פתאום אני מרגיש איך הרטיבות שלה הולכת וגדלה וזה מחרמן אותי יותר ויותר, בצורה טבעית אני פותח את הרוכסן, מוציא את הזין שלי והיא מעסה לי אותו כשאני מעסה לה את השדיים, את הכוס הרטוב וכל השאר. בשלב הזה אני לא שואל יותר מה אסור ומה היא פחות אוהבת ואנחנו זורמים לחוויה מושלמת שאין כמותה. אני מלקק לה את הפטמה עם הלשון שלי במעגלים מגרים במיוחד. "אוח אל תפסיק מעסה שלי" היא אומרת ואנחנו נזרקים אל השטיח בעוד היא הודפת אותי על הרצפה ומתיישבת על הזין שלי רוכבת כמו מטורפת והכוס שלה מתלהט יותר ויותר עד לבום הגדול- האורגזמה שניצחה את הכול.