בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 יוסי ישב לידי ברכב בזמן שנהגתי, כשהוא מכוון אותי במשפטים קצרים לאן לנסוע ולמה לשים לב. עוד אחד משיעורי הנהיגה שלנו, כבר הייתי לקראת טסט. המתח המיני שהרגשתי אליו היה כמעט בלתי אפשרי, אבל לא ידעתי מה לעשות ואיך לשתף אותו במה שאני מרגישה. בכל זאת, מורה הנהיגה שלי ושנינו אנשים נשואים עם ילדים. הוא לא היה יפה, אבל הוא היה גבר מושך. בהחלט ראיתי יפים ממנו בחיי, ולאף אחד לא נמשכתי ככה כמו שנמשכתי ליוסי. בסוף השיעור ישבנו ברכב וסיכמנו את השיעור, כשלפתע יוסי הביט לתוך עיניי. "אני מגיש אותך לטסט שבוע הבא, ואני מקווה מאד שתעברי" אמר לי ברכות " אני סומך עליך שתעשי זאת כמו שצריך, כי אני מקווה שאחר כך הקשר בינינו יהיה אחר".

עברתי את הטסט בהצלחה, וכשיוסי התקשר להודיע לי הוא שאל אותי איפה אני ומה אני עושה. סיפרתי לו שאני בבית, שבעלי נסע עם הילדים לסוף שבוע אצל ההורים שלו ואני מתארגנת למנוחה ונירוונה. הוא הגיע אחרי עשר דקות בהפתעה וכשפתחתי את הדלת הוא דחף אותי קלות פנימה, סגר את הדלת ונשק לי על שפתיי. רעדתי קלות והוא לחש לי שלרגע הזה הוא חיכה כבר הרבה זמן.

היה ברור לשנינו שנשכב, רק לא רצינו לעשות זאת בבית. חיפשנו טלפון של אחת מאותן דירות דיסקרטיות ששנינו ידענו על קיומן, ולאחר שמצאנו מה שחיפשנו, נסענו לכתובת שקיבלנו מבעל המקום. מייד כשנסגרה אחרינו הדלת, יוסי משך אותי אליו ונשק לי ממושכות, מצמיד אותי אליו בחוזקה. הרגשתי את הזין שלו נלחץ אלי מבעד לבגדים שעלינו, וחיבקתי אותו, נענית לו. מהר מאד היינו ערומים, דפיקות ליבנו מהירות ושנינו סמוקים מציפייה והתרגשות. הוא חדר אלי בעמידה, כשהוא מרים אותי והולך אתי לכיוון חדר השינה. הזין שלו עמוק בתוך הכוס שלי, הוא אפילו לא יצא כשהוא נשכב מעלי. ממשיך לזיין אותי בתשוקה בלתי נשלטת. הרגשתי איך אני מתקרבת לחוויית אורגזמה, הנרתיק שלי עוטף את כולו ברכות. גמרנו ביחד בצעקה משותפת. את פגישות הסקס שלנו קיימנו במגוון דירות דיסקרטיות באזור, חווים סקס חסר מעצורים כל פעם מחדש.