בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 אם תסתכלו עלי עוברת ברחוב כנראה שלא תסתכלו פעמיים. אין בי משהו מיוחד כלפי חוץ, סך הכל בחורה טובה מבית טוב, קלישאה ממש –  משפחה תומכת, חברות, חיים מלאים, לא חסר לי כלום ואף פעם לא היה חסר. עוד אחת שעוברת ברחוב בלי שום סימן מיוחד, בלי שום דבר שיגרום למישהו לחשוב מה מסתתר מאחורי משקפי השמש שלי, החיוך הביישני שלי, מאחורי הבגדים הצנועים. בעצם… אולי כן תסתכלו פעם שנייה, אולי אתם לא רגילים לראות בחורה עם חיג'אב? עטופה מכף רגל ועד ראש גם בחום של יולי אוגוסט? ואם תזהו אותי פתאום מהחיים… החיים השניים שלי… כן… אז בטוח תסתכלו פעמיים.

 

נעים מאוד, אני יסמין, אחת ממי יודע כמה נערות ליווי בתל אביב אבל לדעתי, אחת מהבודדות שמגיעות מהדרום. לא הדרום של אילת ואפילו לא הדרום של אשקלון. אני מהדרום האמיתי, הדרום של הבדואים. “יסמין, איך הגעת לתל אביב? ומה… מה נערת ליווי? איך?” אתם בטח שואלים את עצמכם. התשובה שלי פשוטה:”למה לא? למה בחורה בדואית לא יכולה להיות אחת מאותן נערות ליווי בתל אביב ? יכולה, בטח יכולה, אני ההוכחה".

 

מהר מאוד גיליתי שאני אוהבת סקס, כן, כן, גם שם בדרום כשעוד הייתי ממש צעירה. הכיסוי לא הפריע לא לי ולא לאף אחד אחר. עשינו מה שרצינו, רק בשקט ואני הבנתי מהר מאוד שכל עוד עושים דברים בשקט… הכל בסדר. בשלב מסוים החלטתי שאם כבר אני מזדיינת כל יום אז לפחות שישלמו לי על זה. אני גם ככה עושה את זה, אז מה ההבדל? אני בוחרת גם ככה עם מי אני מזדיינת, בוחרת מי משלם לי, אז למה לא? מה אני אגיד לכם… שילמו גם שילמו וממשיכים לשלם. מי לא רוצה לזיין בדואית חמה אש? העיניים הכהות והשיער השחור, החזה הענק שלי, הגוף הסקסי, המבטא… אין, המבטא מפיל אותם כל פעם מחדש, אני הפנטזיה של כולכם!

 

"נו ומה יסמין… איך החיים של נערות ליווי בתל אביב ? ועוד אחת כמוך?” וואלה, דבש! באים אלי כל מיני גברים ואני מקבלת את כולם בכיף שלי, בזמן שלי. בדרך כלל אני הולכת לבית מלון או לבית שלהם, שעה, אולי שלוש, תלוי בכמה משלמים. הכי כיף אבל זה להגיע כולי לבושה כמו ביומיום, עם הארוך והחיג'אב על הראש. לפני שאתם שואלים, כן, הרוב רוצים אותי ככה, צנועה מבחוץ, בחורה שקטה וטובה, באה בשקט בשקט, ככה… לאט לאט. אבל כשאני כבר שם, אצלי אין כמעט גבולות – רוצים אנאלי, יאללה. רוצים לגמור עלי, יאללה. רוצים לשחק באתי לזיין ערבייה בכפר? יאללה. מה איכפת לי? הכוס שלי עובד ואני נהניית מכל רגע וסופרת את הכסף. נראה לי שיש הרבה נערות ליווי בתל אביב אבל יסמין הבדואית בטוח יש רק אחת.