בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 הכרתי אותו במכון הכושר אליו נרשמתי לפני שנתיים. תמיד דאגתי למראה שלי ושמרתי על כושר וחיטוב הגוף. מודעת ליופי שלי ולראשים שהסתובבו אחרי בכל מקום בו הייתי. נהנית מסקס טוב ומזדמן, ועדיין לא נקשרת לאף אחד ומסובבת גברים על האצבע הקטנה שלי. עד שראיתי אותו שם, בחדר הכושר.

מאמן כושר, נשוי, גוף של אל יווני, פנים של מלאך וחיוך של בן זונה. משני אימוני כושר בשבוע עליתי לארבעה, רק כדי להיות לידו ובבית באמבטיה הייתי מאוננת כשאני מפנטזת עליו. באחד מאימוני הכושר, כשעזר לי עם מכשיר שעובד על שרירי החזה, אמרתי לו לפתע בלי בושה שהייתי מתה שיעבוד על החזה שלי בפרטיות…. הוא חייך אלי וקרץ. "יקרה רק אם נמצא דירות דיסקרטיות בצפון, בא לי לזיין אותך כמו מטורף כבר תקופה אבל אני נשוי" והלך לעזור למתאמן נוסף שקרא לו.

באותו ערב הנייד שלי צלצל, מספר לא מזוהה. עניתי ומעברו השני של הקו נשמע קולו. המספר שלי היה רשום בכרטיס המתאמן שלי, משם הוא השיג אותו. כששאל אותי אם הייתי רצינית, עניתי בחיוב. " יש שתי דירות דיסקרטיות שאני מכיר, רוצה שניפגש באחת מהן מחר בבוקר?" שאל כמובן שהסכמתי ונרדמתי אותו לילה כמו תינוקת, חולמת עליו וקמה רטובה למחרת.

הוא פתח את דלת הדירה בחיוך גדול מרוח על פניו, בלי לבזבז שניה מיותרת הוא נשק לי. נמסתי ממנו, ידיי חיבקו את צווארו השרירי. הרגשתי את שרירי כתפיו מתחת לאצבעותיי והתחלתי ללטף את גופו השרירי והחשוף. הוא היה לבוש בבוקסר בלבד, הרגשתי את הזין הענק שלו עומד כשנצמד אלי.הוא הוריד ממני את שמלתי הקצרה, חושף שדיים מושלמות ללא חזייה. הוא מצץ את פטמותיי אחת אחרי השניה עד שהתקשו כמו כפתורים ובתנועת יד אחת ומהירה הרים אותי בזרועותיו ולקח אותי לחדר השינה.

הוא זרק אותי על המיטה, מוריד ממני את התחתונים ופושט במהירות את הבוקסר מעליו. בדחיפה אחת הוא הכניס את כל הזין הענק שלו לתוך הכוס הלוהט שלי שכבר חיכה לו. רגליי מורמות על כתפיו, לפתיחה רחבה יותר של הנרתיק שלי. הוא נכנס ויצא ממני במשך שעה ארוכה, גומר פעם אחר פעם ביחד אתי בכל תנוחה אפשרית.

זיוני הכושר שלנו נמשכו תקופה ארוכה מעבר לאימוני הכושר במכון.