בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 היתרון הכי גדול ובולט בלצאת לדייט עם נערות ליווי בחיפה או לנהל מערכת יחסים אתה הוא הסקס ללא ספק כאשר הן יכולות להעניק לך משהו שלא תחווה עם אף אישה אחרת על כדור הארץ. נערות ליווי בחיפה עשירות בניסיון של שנים, בעלות מיומנויות מיניות עוצרות נשימה וכמו כן גם בקיאות ומתמחות באומנויות פיתוי, עיסויים וכו'.

 

בשבוע שעבר הוזמנתי לאירוע משפחתי בחיפה. מאחר ואני מתגורר בדרום הארץ, החלטתי לשכור חדר במלון בחיפה ולהגיע לאירוע. כדי להשלים את החוויה, החלטתי להגיע עם בת זוג מלווה לאירוע ולסיים אתה את הבילוי בלילה. הזמנתי חדר במלון בחיפה, ונכנסתי לאתר באינטרנט להזמין את אחת מנערות הליווי בחיפה. באתר היצע גדול ומגוון של נערות ליווי המציעות את שירותן. נערות בלונדיניות, שחורות, כהות עור, מלאות רזות וכו'. בחרתי את אחת הבנות העונה על הטעם האישי שלי והתקשרתי אליה. מעברו השני של הטלפון ענתה לי בחורה במבטא דרום אמריקאי והציגה את עצמה בשם סופיה. בתמונות היא נראתה בחורה אקזוטית מלאה במקומות הנכונים. אחרי מספר דקות של שיחה, סיכמנו את מחיר העלות של הבילוי וקבענו שאאסוף אותה בכניסה לאולם האירועים.

 

בשעה 19:00 הגעתי לאולם האירועים. בכניסה לאולם עמדה סופיה לבושה בטוב טעם כשעל גופה שמלה סקסית זוהרת ונעלי עקב. לאחר תיאום קצר בינינו, נכנסנו יחדיו לאולם והצגתי אותה כבת זוגתי. סופיה ידעה לשחק את המשחק בצורה מושלמת. התערבבה עם כולם, ושיתפה פעולה כל הערב. נראה היה שהיא גם נהנית ומרגישה בנוח. בסוף הערב, נפרדנו משאר האורחים וצעדנו יחד לעבר הרכב שלי. שאלתי אותה אם היא מסכימה להמשיך את הערב אצלי בחדר במלון?, היא השיבה שהיא זורמת איתי ושהיא נהנית מאד בחברתי.

 

כשהגענו למלון, היא נכנסה איתי לחדר, הזמנו משירות החדרים בקבוק יין להמשיך את הבילוי. לאחר מספר דקות היין הגיע ומזגנו לנו שתי כוסות. בשלב מסוים, היא הציעה שניכנס יחד למיטה. הסכמתי מיד. היא החלה מתפשטת ומשכה אותי לחדר הרחצה. שם התפשטנו והתקלחנו כשהיא מעסה כל חלק בגופי עד שהגעתי לזקפה מלאה. מכאן אתם כבר מתארים לעצמכם איך סיימנו את הלילה. בבוקר מוקדם, היא התעוררה לבשה את בגדיה לקחה מהשידה את התשלום שלה, נשקה על מצחי ונפרדה לשלום. החוויה היתה סוערת ומרגשת ואין ספק שאקח זאת בחשבון בפעם הבאה לבילוי מרגש עם אחת מנערות הליווי בחיפה.