בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 "אני לא יודעת איך להודות לך" אמרה הניה והן הזמינו אותו פנימה. "מה את עושה בחיים"? שאל את הניה והיא סיפרה שהיא עובדת בקיבוץ אבל לעיתים משלימה הכנסה גם במשרד המספק שירותי ליווי וכך גם חברה טובה שלי זו שיושבת פה לידך. הן הכינו תה, אבל אלכס העדיף בכל זאת וויסקי ומהל אותו ביחד עם התה. לאט ובזהירות הערב נפל על המקום והם צחקו, אלכס שיתף בחוויות לכידת הנחשים והן דווקא תפסו ראש משותף להבין מה הסיפור האמתי שלו עם הנחשים. "יש לך יותר גדול מהנחש" העזה הניה שכבר הייתה חצי בראש טוב.. אלכס צחק ושאל "רוצה לראות"? הוא פתח את כפתורי מכנסיו, חייך אליה, ליקק את השפתיים בתאווה גלויה ושלף מהמכנסיים את הזין שלו. "וואו איזה נחש מדהים" אמרה הניה וקירבה את השפתיים שלה אל הזין של אלכס, מתחילה למצוץ לו את האיבר המדהים בלהט שאין לתאר ואז הצטרפה גם החברה המדהימה שלא וויתרה על ההנאה.
זו הייתה שעת צהרים קיצית, בחדשות הודיעו כי הנחשים פקדו כל מקום ומקום והניה בדיוק יצאה לשפוך את הזבל בדיוק כאשר נתקלה בנחש הגדול המבצבץ ומנסה להיכנס לתוך חלון ביתה. הניה נבהלה מאוד, היא לא ידעה את נפשה מרוב פחד. "מה עושים"? היא שאלה את חברתה ואז זו נזכרה בלוכד הנחשים של הקיבוץ – אלכס. "את זוכרת את אלכס"? שאלה אותי והניה אמרה "איזה אלכס"? "נו לוכד הנחשים.. הניה אמרה שלא משנה אבל הן החליטו להזמין אותו בכדי שהנחש יחזור למקום שלו ויניח לה לנפשה.
שיחה עם לוכד הנחשים נקבע כי אלכס הלוכד יגיע לערך בשעה 16 והיא הסכימה, מבועתת היא ניגשה לבית החברה שלה וכשאלכס הגיע הוא חייג אליה והיא הגיע עם החברה שלה. הניה הראתה לאלכס איפה מסתובבת הנחש, אלכס הסביר קצת על הבעיה ואיך ניתן להימנע ממנה, תוך כדי אלכס החל במלאכה, הוציא את הכלים החוצה ותוך זמן קצר הנחש כבר נלכד ונכנס לכלוב.
"אני לא יודעת איך להודות לך" אמרה הניה והן הזמינו אותו פנימה. "מה את עושה בחיים"? שאל את הניה והיא סיפרה שהיא עובדת בקיבוץ אבל לעיתים משלימה הכנסה גם במשרד המספק שירותי ליווי וכך גם חברה טובה שלי זו שיושבת פה לידך. הן הכינו תה, אבל אלכס העדיף בכל זאת וויסקי ומהל אותו ביחד עם התה. לאט ובזהירות הערב נפל על המקום והם צחקו, אלכס שיתף בחוויות לכידת הנחשים והן דווקא תפסו ראש משותף להבין מה הסיפור האמתי שלו עם הנחשים.
"יש לך יותר גדול מהנחש" העזה הניה שכבר הייתה חצי בראש טוב.. אלכס צחק ושאל "רוצה לראות"? הוא פתח את כפתורי מכנסיו, חייך אליה, ליקק את השפתיים בתאווה גלויה ושלף מהמכנסיים את הזין שלו. "וואו איזה נחש מדהים" אמרה הניה וקירבה את השפתיים שלה אל הזין של אלכס, מתחילה למצוץ לו את האיבר המדהים בלהט שאין לתאר ואז הצטרפה גם החברה המדהימה שלא וויתרה על ההנאה.
הן שתיהן החלו למצוץ בלהט את הזין של אלכס, "וואו אתן מנוסות אין ספק שאתן משתייכות לאותם שירותי ליווי שכבר שכרתי פעם" אמר והחל נאנק יותר ויותר למגע המדהים הזה שהיה חלק בלתי נפרד מכל המשחק המחרמן הזה. אוח, זה מדהים, הן מצצו לו שתיהן ביחד ומבלי להרגיש הבגדים עפו מעצמם. הניה וחברתה נשכבו על המיטה, אלכס החל מזיין את הניה בחוזקה בעוד האצבעות שלו מטיילות חזק בתוך הכוס של החברה ושומעת את הגניחות הולכות ונהיות יותר ויותר חזקות מרגע לרגע.
"ומה איתי" זעקה החברה לזין של אלכס ואלכס ניגש, החל מזיין אותה חזק בזמן שהניה מלקקת את הפטמות הוורדות שלה, הוא מזיין והניה מלקקת כל מקום כולל את הכוס ואת שערות הערווה הבודדות – אלו המחרמנות בטירוף שאין לתאר. אלכס יושב ואז לוקח לחיקו שוב את הניה, מזיין אותה חזק בעוד היא יושבת ודוהרת עליו כאשר שפתיו על השד של השנייה, מלקק, מגרה אותן. הן נשכבות זו לצד זו, הוא מזיין בחוזקה פעם את זו ופעם את זו ואז גומר בטירוף על בטנן. הזרע החם מתפלש לו בהנאה על גופן, הן מלקקות אותו והוא נשכב עליהן תשוש, אבל בעיקר מרוצה.
"אז מתי אתה מגיע שוב ללכוד את הנחשים"? זרקו לו ושלושתם פרצו בצחוק שלא ניתן היה לעצור בשנית.