בננה פורטל דירות דיסקרטיות

 כשיש זוג מאוהב ודירה פנויה, כל המקומות בבית הופכים ל"זירת סקס", אחד המקומות האהובים ביותר על הזוגות, הוא חדר האמבטיה, סקס במקלחת הוא דבר אינטימי ומחרמן מאוד. במאמר זה נרשום כמה טיפים שיעזרו לכם להפוך יחסי מין במקלחת למושלמים.

מדריך לסקס במקלחת

כמו שציינו מקודם, לפי נתוני ההצבעות של זוגות בגילאי 18 עד 45, חדר האמבטיה הוא אחד המקומות המעניינים ביותר לקיים בו יחסי מין. כמובן שכל זוג אוהב דברים שונים, כאשר ישנם זוגות שמעדיפים לעשות זאת בתוך האמבטיה והאחרים מתחת לדוש, בעמידה. על מנת להפוך את החוויה לכמה שיותר טובה, אנו ממליצים ליישם את הטיפים הבאים:

 

מים וחיכוך – בגלל שמדובר על חדר מקלחת, בו,כמובן, יש המון מים, זכרו כי החיכוך בתוך המים אינו קשה מאוד לכן, לא מומלץ לעשות סקס בשכיבה, בתוך אמבטיה מלאה. על מנת שהחדירה תהיה טובה, על איברי המין שלכם להיות מחוץ למים.

היעזרו בסבון – מעבר להמון מים שמקשים על החיכוך, בחדר האמבטיה יש גם סבון, בו ניתן להיעזר במידה והנכם מרגישים קשיים בעת חדירה. כמו כן, הנשים יכולות להשתמש בסבון על מנת לאונן לבן הזוג.

היזהרו מהחלקה – הרצפה והקירות רטובים, שניכם באקסטזה ונהנים מסקס נפלא. עם כל ההרגשה המופלאה והכיף, היזהרו לא להחליק בטעות. הדבר יכול להיגמר בטראומה פיזית של אחד מבני הזוג וכמובן להוריד את החרמנות ברגע.

יחסי מין במקלחת וכמובן נערות ליווי

כאשר הנכם משתמשים בשירותי סקס ומבקרים בדירות אירוח דיסקרטיות, אחד הכללים שהיצאניות דורשות להקפיד עליו, הוא לעשות מקלחת לפני סקס. כמובן שאת המקלחת אתם יכולים לעשות ביחד ועל הדרך לקיים יחסי מין בחדר האמבטיה. כמובן שלפני שהנכם עושים זאת, שאלו את נערת הליווי, האם זה בסדר מבחינתה.