בננה פורטל דירות דיסקרטיות


"אני צריך מארחת למחר, שתקבל יחד אתי את האורחים, תתנהל כבעלת הבית ותסיים אתי את הלילה במיטה" אמר יותם לעירית בשיחת הטלפון שניהל איתה. היא הייתה נערת ליווי שמעבר לסקס סיפקה גם שירותי ליווי שונים לפי בקשת הלקוח. עירית קיבלה מיותם הנחיות מדויקות, שאלה מה סוג האירוח ולפי איזה קוד לבוש להגיע. כשנאמר לה שזוהי פגישת עסקים בביתו, ציינה בפניו שתגיע בשמלה שחורה אלגנטית ושיערה יהיה אסוף בהתאם כיאה למארחת במעמד כזה. הוא שמח על תשובתה וסגר את הטלפון רגוע.

למחרת הגיעה אליו מוקדם יותר כדי להכיר את הבית לפני הגעתם של האורחים, היה לה חשוב שהרושם הראשון במתן שירותי ליווי שהיא מספקת יהיה ברמה גבוהה מאד. הרי בסופו של דבר, התשלום שלה גבוה, והיא צריכה להצדיק את המחיר. יותם ראה מולו את אחת הנשים היפות שפגש בחייו, נעמד לו הזין כמו טיל, ובמבט חטוף בשעונו ידע שיש לו זמן לסקס מקדים לפני שמגיעים כולם. כל המתח שהיה בגופו בימים האחרונים לקראת האירוח החשוב הה, התנקז באותו רגע לסקס חסר מעצורים. הזיון היה חזק, מהיר ועוצמתי, הכוס שלה היה חם ורטוב לקראתו וכשנכנס אליה בחדירה מהירה, לקחה אוויר לריאותיה וגנחה.

כשהאורחים החלו להגיע הם היו מוכנים לקראתם, עירית מתאימה את עצמה בטבעיות מוחלטת ליותם, נותנת יחס אישי לכל אחד מהאורחים, ומנהלת שיחות חולין מלאות עומק ועניין עם כל אחד מהם. יותר היה מוקסם ממנה ומהקלות בה מילאה את תפקידה, וידע שאותה מסיבה מוצלחת תביא לו בדיוק את התוצאות הרצויות שייחל להן. והרבה בזכותה.

עוד באותו לילה, אחרי שאחרון האורחים יצא מביתו, בילו יותם ועירית שעה ארוכה במקלחת. הוא חדר אליה בעמידה מתחת לזרם המים החמים, מרגיש את רטיבותה וחום גופה עוטף אותו ברכות. הזין שלו היה בתוכה כמו כפפה ליד, היא הכילה אותו בצורה מושלמת, מגיבה לתנועות גופו בהרמוניה. הוא הגיע לגבהים חדשים כשליקקה בלשונה את צינורית הזרע שלו בחדר המיטות, שנייה לפני שהכניסה את הזין שלו לתוך פיה.

הוא חדר אליה מאחור, גומר בתוכה בפראות דקות ארוכות לאחר מכן.